Rüyada NARGİLE Görmek

nargile-sigara-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM
Rüyada NARGİLE görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?


Rüyada NARGİLE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada nargile görmek, pek de iyi değildir. Rüya sahibinin tekin olmayan yollara gireceğine, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine ve bu nedenle de hem melanetli olaylar yaşayacağına hem de adının toplumda lekeleneceğine alamet eder. Kişinin, huy değiştireceği, o iyi kalpli insanın gideceği, yerine sevdiklerini çok üzecek ve şaşırtacak birinin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Nargile İçmek
   Rüyada nargile içmek, rüya sahibinin daha kısa yoldan daha fazla para kazanmak ya da isim yapmak için gireceği bazı yasak ve gayri meşru yani yasal olmayan işler nedeni ile başının büyük bir belaya gireceğine, bu işte ısrar ederse hapse dahi düşebileceğine rivayet edilir.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek
   Rüyada nargile içen birini görmek, rüya sahibinin özel hayatında bir takım kararlar alacağına ve kendisine yanlış yapmış kişileri hayatından çıkaracağına işaret eder. Kişi, kendisini enayi yerine koyduğunu fark ettiği bazı kimselerle tüm bağını koparmaya karar verecek demektir.

Rüyada Nargile Dumanı Görmek
   Rüyada nargile dumanı görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı sorunların kendisini yıkmayı başaramayacağına bunun tam tersine kişinin o sorunları yıkmayı başaracağına delalet eder. Rüya sahibi inancı ve kararlılığı sayesinde yaşadığı kötü günleri atlatacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Nargile Almak
   Bir kişi rüyasında nargile aldığını görürse o kişinin rüyası, kariyerinin yükseleceğine, toplum içindeki değerinin artacağına ve başarısı sayesinde ününün dört bir yanda duyulacağına tabir edilir.

Rüyada Pipo Görmek
   Rüyada pipo görmek, malı ve parası ile övünen, lüks yaşayan, hava atmaya ve maddi gücü ile ön plana çıkmaya bayılan, gösteriş meraklısı bir kimsenin varlığına işaret eder.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında nargile içtiğini görmesi; o kim senin ümitsiz ve boş şeylerle uğraşarak kıymetli zamanlarını boşa harcadığına delalet eder.MollaCami Tabiri :

Rüyada nargile içmek, sünnet dışı bir iş yapmaya ve kötü alışkanlıklara işarettir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi