Rüyada NASIR Görmek

nasır-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada NASIR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada nasır görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında yaşayacağı ve kısa süreli bir sıkıntı ve sorun yaşayacağı problemlere delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yakın bir zamanda iş hayatında yaşayacağı ve büyük parasal kayıplara neden olacak sıkıntılara tabir edilir.

Rüyada Elde Nasır Görmek
   Rüyada elde nasır görmek, kısa süreli bir uğraş verildikten sonra genişliğe çıkmaya ve sıkıntılardan kurtulup iş hayatında ya da aile hayatında rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Ayakta Nasır Görmek
   Rüyada ayakta nasır görmek, aile içinde ya da sosyal hayatta saklanan ve ortaya çıktığında büyük yıkımlara neden olacak bir sırdan duyulan rahatsızlığa yorumlanır.

Rüyada Cilt Döküntüsü Görmek
   Rüyada cilt döküntüsü gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında insanlar üzerinde yanlış izlenim bırakacağından korktuğuna tabir edilir.

Rüyada Gözenek Görmek
   Rüyada gözenek görmek, rüya sahibinin, yakın bir zaman içerisinde yaşadığı bir rahatsızlıktan ötürü bir ameliyat geçireceğine delalet edilir.  Aynı zamanda, sağlık ile ilgili konularda çok dikkatli davranılması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Siyah Nokta Görmek
   Rüyada siyah nokta gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalarda sürekli üçkağıda, yalana ve dolana başvurduğuna ve para kazanmak için yaptığı işe türlü hileler karıştırdığına yorumlanır. Aynı zamanda, yapılmak istenen işlere engel olmak isteyen kişiler olduğuna delalettir.

Rüyada Yağ Bezesi Görmek
   Rüyada yağ bezesi görmek, rüyayı gören kişinin, son zamanlarda, iş hayatında yapmak istediği yeni bir işe ya da yeni bir çalışmaya hazırlandığına tabir edilir.

Rüyada Şişlik Görmek
   Rüyada şişlik gören kişinin, güç, kuvvet ve dayanıklılık konularında daha iyi durumda olmasına ve kederden ve sıkıntılardan kurtulup yapacağı iş ile mala ve paraya kavuşmasına işaret edilir.


Tiflisi Tabirleri : 

Çağdaş Ulema:

Ayağınızın nasırlı olduğunu görmek; gizli tuttuğunuz bir sırdan rahatsızlık duyacağınıza

Birinin ayağındaki nasıra basmak; yanlışlıkla da olsa eziyet göreceğinize işarettir.Diyanet Rüya :

Rüyada nasır görülmesi; üzücü, fakat çabuk tarafından geçecek olan bir tehlikeye işaret eder. Yani önce üzücü bir durum ile karşılaşıp sonra bu üzüntünün hemen geçeceğine işaret eden bir rüya olarak tabir olunur.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi