Rüyada NAZAR Görmek

nazar-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada NAZAR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada nazar görmek, iyiye yorulmaz ve kişinin dikkatli olması için önemli bir uyarı olarak ele alınmalıdır. Nazar gören kişilerin hayatlarında ani değişiklikler olur ancak bu değişiklikler kişinin yararına değil zararınadır. Çevrede kendisine kem gözlerle bakan ve iyiliğini istemeyen kimselerin bulunduğuna, kişiye çeşitli tuzaklar hazırlayıp zor duruma düşmesi için çaba gösterildiğine karşı önemli bir uyarıda bulunur. Rüya sahibi kendisine ve yaşamına dikkat etmeli ve önlemler almalıdır. Bu rüya özellikle kişinin çok yakınında bulunan ve hatta ailesinin içinde olan bazı kimselerin pek çok açıdan kişiye kötülük ettiğini, olumsuz düşüncelerini yansıttıklarını ve kişinin tüm moral ve motivasyonunu bozduklarını da ifade eder.

Rüyada Nazar Etmek
   Rüya sahibinin yanlışlıkla veya istemeden bir tanıdığına zarar verecek davranışlarda bulunacağı, ağzından hiç istemediği kötü sözler çıkacağı ve zor durumda kalacağını bildiren rüya aynı zamanda sevilen bir kişiyle aranın açılıp bir daha asla düzelmeyecek olduğuna da işaret eder. Nazar etmek iş konusunda kişinin fazla böbürlendiğini ve kibrinden dolayı da çevresinde sevilmediğini, sürekli övündüğü için işlerinin de olumsuzluklarla dolu olduğunu bildirir.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek
   Çok güzel işler başarılacağına ve kişinin yaptığı her şeye çevresi tarafından gıptayla bakılacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine işaret eden çok güzel bir rüyadır. Nazar boncuğu aynı zamanda kişinin ileriki yaşamında herhangi bir sorunla karşılaşmadan, şanslı ve bereketli bir yaşam süreceği manasına da gelir. Mutluluktan ayakların yerden kesilmesi ve kişinin başarısının giderek artması sonucu hayal ettiği her şeyi gerçekleştireceği şeklinde de yorumlanır.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında kendisine nazar değdiğini görmesi; o kimsenin (küçük) hafif bir kaza atlatacağına işaret şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri :

Kendine nazar değdiğini görmek kötü niyetli birinden canına yahut malına küçük bir zarar isabet etmesine;MollaCami Tabiri :

Rüyada kendisine nazar değdiğini gören kimse, küçük bir kaza atlatır.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi