Rüyada NEFES Görmek

nefes-solumak-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada NEFES Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada nefes görmek, rüyayı gören kişinin yaşam enerjisinin ve isteğinin artmasına, yüzünün gülmesine, ruhunun ve bedeninin iyileşmesine vesile olacak gelişmeler yaşanacak demektir. Rüya sahibinin sağlığına ve neşesine kavuşacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına yorulur ve rüyayı gören kişiyi güzel günler bekliyor demektir.

Rüyada Nefes Nefese Kalmak
   Bu rüya iyi anlamlara gelmediği şeklinde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin sabırsızlanmasına, huzurunun kaçmasına, kafasının karışmasına ve gelecek günleriyle ilgili olarak kuşkulanmasına neden olacak tatsız olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Nefes Almakta Zorluk Çekmek
   Rüyayı gören kişinin keyfini, neşesini, ağız tadını, huzurunu ve sağlığını kaybedeceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, zahmete düşeceğine, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Nefes Sesi Duymak
   Rüyayı gören kişinin psikolojik olarak iyileşeceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına ve herşeyin bundan sonra çok daha güzel olacağına ve yolunda gideceğine tabir edilir.

Rüyada Nefes Nefese Koşmak
   Rüya sahibinin zorlu bir dönem geçireceğine, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin zor bir dönem geçireceği ve bu dönemde günlerinin çok hareketli olacağı anlamına gelir.

Rüyada Nefes Borusunu Görmek
   Yaşamın temel taşlarını oluşturan kavramların tümüne işaret eder. Rüya sahibinin karşılaşacağı iyi ve kötü olaylara, yaşayacağı hayırlı ve hayırsız gelişmelere, elde edeceği kazanımlara, uğrayacağı yenilgilere, mutluluğuna, mutsuzluğuna, hastalığına ve sağlığına delalet eder.

Rüyada Nefes Alamamak
   İyi değildir, uğursuzluk ve şer olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin başarısız, mutsuz olacağına, sağlığını da kaybedeceğine yorulur.


İhya Rüya Tabirleri :

Düzenli olarak nefes aldığını görmek işini zevkle yapmaya, küçük ve meşru olan çeşnilerle hayatını renklendirmeye; Nefes darlığı çektiğini görmek bir şeyden usanç getirmeye, monoton hayata ve can sıkıntısına, Nefesinin tutulduğunu görmek vefat etmeye dellalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Solumak.)


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi