Rüyada NEY Görmek

ney-neyi-çalmak-üflemek-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM

Rüyada NEY Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ney görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan parasal sorunları, sabır ve azim göstererek aşabileceğine ve bu sayede giriştiği işlerde çok büyük başarılar kazanacağına ve  yüklü miktarda paranın da sahibi olacağına tabir edilir. Aynı zamanda, yapılan bilimsel çalışmalar sayesinde çok büyük bir üne sahip olunacağına yorulur.
   Rüyada ney görmek, dini bütün, imanı yüksek, ahlakı güzel, kalbi temiz ve kadri yüce bir kişinin varlığına alamete eder. Kendini inancına adamış ama dünya hayatı içinde mücadele veren, Allah korkusu taşıyan, komşusuna faydası olan, sevilen sayılan, arkasından iyi temenniler edilen ve hayır duaları esirgenmeyen bir kişiye tabir edilir. Yaptıkları ile insanları mutlu eden, melek gibi bir insana yorulur.

Rüyada Ney Çalmak
   Rüyada ney çalmak, uzun bir süredir gizli bir şekilde vücudu kemiren hastalıktan ötürü rüya sahibinin hayatını kaybetmesine işaret edilir. Ayrıca, yapılan işler sayesinde ferahlığa çıkmaya yorumlanır.
   Rüyada ney çalmak, gönül hoşluğu yaşamaya, korkulardan ve endişelerden kurtulmaya ve rahat etmeye işaret eder. Rüya sahibinin kafasındaki soru işaretlerinden kurtulmayı başaracağına bu sayede kendini ailesine ve işine vereceğine, çok başarılı olacağına tabir edilir. Fakat bu rüya, kurtuluş umudu ile bekleyen kişiler için ne yazık ki müjde değildir.

Rüyada Ney Üflemek
   Rüyada ney üflemek, sağlığın ve keyfin yerine gelmesine, rüya sahibinin dertlerinin bitmesine, işlerinin yoluna girmesine ve kişinin istediği düzeni kurmayı başarmasına delalet eder. Bu rüya da ney çalmak gibi hayra alamet eder ve benzer şekilde tabir edilir.

Rüyada Ney Sesi Duymak
   Rüyada ney sesi duymak, rüya sahibinin çok ince fikirli olduğuna, incinse bile incitmekten korktuğuna, çok hassas bir ruh taşıdığına, kibar ve zarif olduğuna delalet eder. Kişi, insanlara karşı haddini aşmayan ve sesini yükseltmeyen biri olarak yorumlanır.

Rüyada Neyzen Görmek
   Rüyada neyzen görmek, saçmasapan , doğruluğu olmayan ve herhangi bir işe yaramayan sözlere yani boş konuşmaya delalettir. Aynı zamanda, yaşanan güzel şeyler sayesinde ferah bir yaşam sürüleceğine yorulur.

Rüyada Kaval Görmek
   Rüyada kaval görmek, rüyayı gören kişinin zorluk içine düşeceğine ve bu durumu sanki hiç geçmeyecekmiş gibi hissedeceğine fakat ardından gelen mutlu ve güzel günler sayesinde bunların hepsini unutacağına ve atlatacağına delalet eder.

Rüyada Düdük Görmek
   Rüyada düdük görmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu rüya, kişinin kendisine yapılacak sürprizlere ve bunun hazırlığı içinde olanlara tabir edilir.

Rüyada Pir Görmek
   Rüyada pir görmek, uzmanı olduğu işlerden kazandığı paralar ile yardıma muhtaç insanlara yaptığı iyilikler sayesinde Allah katında çok  sevilen biri olunduğuna, Allahın bolluk ve bereketinin her daim hanede devam ettiğine ve yaşanan huzur ve mutluluk sayesinde çok iyi bir hayat sürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Abdal Görmek
   Rüyada abdal görmek, rüyayı gören kişinin, huzur, mutluluk ve para içinde yaşadığı güzel günlerin son bulacağına, yakın bir zaman içerisinde çok sıkıntılı hallere ve durumlara düşüleceğine ve acil bir şekilde yaşanacak sorunlara önlem alınması gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Şeyh Görmek
   Rüyada şeyh görmek, rüya sahibinin, iyi ve doğru bir insan olmasından ötürü dünya işlerinde yaşanacak sorunlardan zarar görmeyeceğine ve keder çekmeyeceğine, yaptığı işlerde hayırlı kazançlar elde ettiğine ve hanesi içinde bolluk ve bereketin her zaman var olduğuna işaret eder. Aynı zamanda, ibadet konusunda hassas davranıldığına ve dini açıdan verimli bir hayat sürüldüğüne yorumlanır.


Tiflisi Tabirleri :

Müellif:

Rüyada ney çalmak; musibete

Ney dinlemek; üzüntüye

Ney çalındığını görmek; sizi üzecek bir şeyle karşılaşacağınıza işarettir.


Kirmani :

Ney; insanlara boş ve faydasız şeyleri haber veren kimseye işarettir.


Çağdaş Ulema :

Ney görmek; bir karar alma konusunda zorlanacağınıza ve iki arada bir derede kalacağınıza


Ney çalmak; bir kaza geçireceğinize işarettir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi