Rüyada NİŞAN Görmek

nişan-nisan-nişanlanmak-nişanı-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada NİŞAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada nişan görmek bekarsanız evlenmeye, evliyseniz çevrenizin biraz daha genişlemesine, yeni arkadaşlıklar kurmaya, yeni dostlar kazanmaya işaret eder.

Rüyada Nişanlanmak
   Rüyada nişanlandığını görmek de aynı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer tanıdığınız biriyle nişanlandığınızı gördüyseniz, yakın zamanda gelecek kötü habere, üzüntü ve kedere işaret eder.
   Rüyada çocuğunuzun nişanlandığını görmek, uzunca zamandır beklediğiniz fırsatın artık karşınıza çıkmasının an meselesi olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada tanımadığınız iki insan nişanlanıyorsa, gerçek hayatta sizi mutlu ve huzurlu bir dönemin beklediğine işaret eder.

Rüyada Nişan Bozmak, Nişan Atmak
   Rüyada nişan bozmak ya da nişan atmak, esnaf veya tüccarsanız işlerinizde bozulma olacağına, memur ya da özel sektörde personelseniz görevden alınmaya ya da mevki kaybetmeye işaret eder.

Rüyada Nişan Töreni Görmek
   Rüyada nişan töreni görmek yenilikle yorumlanır. Yeni bir işe, bekarsanız yeni bir eşe, evliyseniz yeni ve daha güzel bir hayata, yeni arkadaşlık ve dostluklara işaret eder.

Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak
   Rüyada nişan hazırlığı yaptığını gören kimsenin, hayatının daha güzel olacağına, dert, keder, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.
Rüyada madalya gibi nişan görmek, makama, mevkiye, saygınlık ve itibara işaret eder, iş hayatınızda maddi yönden olumlu gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nişan Elbisesi Giymek
   Rüyada nişan elbisesi giydiğini gören kadının, sevinçli, güzel ve mutluluk veren haberlerle karşılaşacağı, gerçek hayattaki sevgilinizi, nişanlınızı ya da kocanızı doğru yola emin adımlar atmasındaki kararlarda payınızın bulunacağı şeklinde yorumlanır. İçinde bulunduğunuz durumdan hem maddi, hem de manevi olarak daha iyi bir duruma, çok daha iyi konuma geleceğinize delalet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek
   Rüyada nişan yüzüğü görmek ya da takmak, evliliğe, evliyseniz çocuk veya çocuklara, mal mülk sahibi olmaya işaret eder.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında kendisinin nişanla onura edildiğini görmesi; o kimsenin hayatı boyunca hiç bir kimseden yardım almadan kendi çaba ve gayretiyle başarıya ulaşacağına işaret şeklinde bir olunur.İhya Rüya Tabirleri :

Madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alameti farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına, elbise altına geliyorsa hayır ve iyilikle anılacak işler yapmaya; Biriyle nişanlandığını görmek düzenli hayata, kendini işine ve mesleğine vermeye, Nişan merasimi sevinç ve sürura, refah ve mutluluğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dağlamak.)


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi