Rüyada NOHUT Görmek

nohut-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada NOHUT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada nohut görmek şansın dönmesi, rızkın çoğalması, işlerde bereket olması anlamına gelirken aynı zamanda da meşakkat anlamına gelir. Rüya sahibi kazancını çok çalışmak ve çok yorulmak suretiyle kazanacaktır.
Yani rüyasında nohut gören kişinin kolay para kazanma şansı yoktur ama kısmeti açıktır. Fakat bazı rüya tabirleri rüyada nohut görmeyi, hayırsız, rüya sahibine yar olmayacak, boğazından geçmeyecek ya da cebine girmeyecek kazanç şeklinde tabir ederler.

Rüyada Nohut Yemeği Görmek
   Rüya sahibi için alacağı toplu iş ya da toplu kazanç anlamına gelir. Rüya sahibi büyük ve kendisine faydası olacak, hayır göreceği bir iş teklifi alacak demektir.

Rüyada Nohut Pişirmek
   Rüya sahibinin bir işle kafasının fena şekilde meşgul ve karışık olduğu ile tabir edilir. Rüyasında nohut pişirdiğini gören kişi, yeni bir iş kovalıyor ve kafasında onun planlarını yapıyordur.

Rüyada Nohut Tarlası Görmek
   Rüya sahibinin eline geçecek olan birden fazla kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi bu fırsatları doğru ve akılcıl bir şekilde değerlendirirse, iyi bir kazanç elde edebilir hatta kendi işini kurarak bundan sonrası için işinin patronu olarak para kazanabilir.

Rüyada Nohut Ektiğini Görmek
   Rüya sahibi için sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibinin çok istediği bir şeye sahip olabilmesi için gecesini gündüzüne katarak, büyük bir özveri ile çalışması gerektiğine delalet eder. Rüya sahibi bir süre eziyet ve zorluk çekecek ama sonunda istediği şeye kavuşacaktır.

Rüyada Mercimek Görmek
   Rızık ve bol kazanç anlamına gelirken aynı zamanda hayırlı haberler almaya ve mutluluğa işaret eder. Rüyada mercimek görmek uzun bir ömre ve sağlıklı olmaya da tabir edilir.

Rüyada Mercimek Yemek
   Güvende olmaya ve şüphelerden kurtulmaya yorulur.


Tiflisi Tabirleri :

Müellif :

Taze veya kurutulmuş nohut görmek; üzüntüye


Pişirilmiş etli nohut yediğinizi görmek; üzüntünüzün daha az olacağına işarettir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi