Rüyada NOT Görmek

not-note-notu-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada NOT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada not görmek, kişinin alacağı bir uyarıya işaret eder. Özelikle iş hayatında alınacak ikazlara, kişinin sorumluluklarını çok daha iyi bir şekilde yerine getirmesi gerektiğine, aile hayatında da anlayışlı, hoşgörülü ve sevdiklerinin fikirlerine önem veren biri olması gerektiğine dair uyarı veren bir rüyadır. Not gören kişiler yanlış adımlar atmak üzeredirler ve sevdikleri kişiler tarafından uyarılıp, doğru yola gelmeleri için yönlendirilirler. Not görmek evli kişiler için ayrılık düşüncesinin gündeme gelmesi, ikili arasında anlaşmazlıklar olduğuna da alamettir. Bu rüya bazen devlet ile ilgili bir konuda mahkemelik olunacağına ve kişinin bu dava sonunda zarar göreceğine, maddi olanaklarını yitirip, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada Üstü Yazılı Bir Not Görmek
   Görülen notun üzerindeki yazılar okunuyorsa rüya bu şekilde ele alınıp, o sözlerin doğrultusunda yorumlanmalıdır. Rüya sahibi eğer gördüğü notta yazılı olanları hatırlamıyor veya okuyamıyorsa, bu rüyayı hayatı ile ilgili bir uyarı şeklinde ele almalıdır. İslami olarak da kişiye verilen bir ihtardır ve çok fazla günah işlendiğinin, dini vecibelerin yerine getirilmediğinin, bu şekilde giderse kişinin başına çok sayıda felaket geleceğinin uyarısıdır. İş yaşantısı için de yazılı not görmek, işten çıkarılmaya, hak edilenin alınamamasına ve borçların artmasına delalet eder.

Rüyada Not Yazmak
   Evli kimseler için fikir ayrılıkları yaşanacağına ve eşler arasında kötü sözler sarf edileceğine işaret eder. Not yazdığını gören kişi yakın bir tanıdığına veya sevdiği bir insana yardım etmek için uğraşır, ona hayatını düzeltmesi için fırsat tanır.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi