Rüyada NÜFUS CÜZDANI Görmek

nüfus-cüzdanı-kağıdı-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM


Rüyada NÜFUS CÜZDANI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada nüfus cüzdanı görmek, rüya sahibine büyük bir müjde verileceğine delalet eder. Sürpriz bir gelişme, hayatı olumlu yönde değiştirecek haber ve mutluluğa vesile olacak bir olay anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını biraz zorlasa da dünyasını değiştirmeyi başaracak kadar büyük bir olayın yaşanacağına ve kişinin hayattaki en özel, en kutsal ve en güzel duyguları yaşama şansına sahip olacağına işaret eder. Rüyada nüfus cüzdanı ayrılıkların bitmesi demektir.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Çıkarmak
   Rüyada nüfus cüzdanı çıkarmak, rüya sahibinin büyük bir mutluluk yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi çok özlediği bir kişi ile bir araya gelebilir ya da çok büyük bir sürprizle karşılaşabilir.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Kaybetmek
   Rüyada nüfus cüzdanı kaybetmek, şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibine gözyaşı döktürüp hıçkırıklara boğacak, günlerce yas tutmasına neden olacak çok kötü bir olayın yaşanacağına, yıllar geçse de bu olayın kişinin kalbini hep acıtacağı anlamına gelir. Musibet ve melanetle karşılaşmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Çaldırmak
   Rüyada nüfus cüzdanı çaldırmak da hayra alamet değildir. Rüya sahibinin bir takım kişilere güvenerek bazı işlere kalkışmasına fakat haberi olmadan yaptığı işe fesat karıştırılması nedeniyle itibarsızlaşmasına, toplumdaki iyi imajının zedelenmesine delalet eder.

Rüyada Kimlik Görmek
   Rüyada kimlik görmek, rüya sahibinin yeni kararlar almasına işaret eder. Kişi, geleceğini olumlu yönde etkileyeceğini düşündüğü bazı tercihler yapacak ve buna uygun davranmaya çalışacak demektir. Bir nevi geleceğe yatırım yapmak için çalışmak anlamına gelir.

Rüyada Kimlik Kaybetmek
   Rüyada kimlik kaybetmek, önemsiz, üzerinde konuşulmaya değmeyecek kadar küçük bir problemin baş göstereceği şeklinde tabir edilir. Çok şükür ki durum büyümeden ve önemli hale gelmeden kolaylıkla atlatılabilecektir diye yorumlanır.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında bir nüfus idaresine giderek orada kendisine veya çocuklarından birisine bir nüfus cüzdanı çıkardığını görmesi; o kimsenin aile ferdleri içine katılacak olan yeni bir kişinin bulunduğuna veya uzak bir yerden bir yakınının yurda döneceğine veyahut da çok sevinçli bir haber alacağına delalet şeklinde tabir olunur.MollaCami Tabiri :

Rüyada nüfus kağıdı görmek, çocuğa işarettir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi