Rüyada PANTOLON Görmek

pantolon-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada PANTOLON Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada pantolon görmek pek çok şekilde tabir edilir. Rüyanın ve objelerin niteliğine bağlı olarak rüyanın yorumu da değişir. Rüyada koyu renk kumaştan dikilmiş bir pantolon görmek özellikle toplumda saygınlığı olan kişiler için çok hayırlıdır. Rüyada uzun yıllar giyilmiş ve yıpranmış pantolon görmek zorluklara, sıkıntılara, sağlık sorunlarına ve borçlanmaya delalet eder. Pahalı, kaliteli ve şık pantolon görmek her durumda iyiye işaret eder. Yeni pantolon giyinmek de hayırlı ve güzel şeylere delalet eder. Rüyada siyah pantolon görmek makamı yüksek, sözü her yerde geçen nüfuslu bir kişiyle yakın bir ilişki kurmaya delalet eder. Mavi pantolon yeni arkadaşlıklara ve dostluklara, yeşil pantolon inancın güçlü oluşuna, beyaz pantolon güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Pantolon Giymek
   Rüyada koyu renkli pantolon giymek rüya sahibinin kendisine destek olacak, başı derde girdiğinde arka çıkacak, makam ve söz sahibi bir tanıdığının olacağına, açık renk pantolon giymekse sıkıntıları ve dertleri geride bırakmak anlamına gelir.

Rüyada Kirli Pantolon Giymek
   Rüyada kirli pantolon giymek iyi değildir, kişinin zorluklara, sıkıntıya ve darlığa düşeceğine ve kişinin kötü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Şalvar Görmek
   Rüyada şalvar giyindiğini görmek çok hayırlı ve güzeldir. Rüyasında şalvar giyen kişinin aile hayatı çok iyi ve hayırlı olacak, kişi aradığı saadeti ve huzuru ailesinde bulacak demektir. Aynı zamanda makamın, kazancın, rızkın da artacağına delalet eder.

Rüyada Renkli Kumaş Görmek
   Rüyada renkli kumaş görmek iyidir, kişinin inancı ile hayatı ile tabir edilir. Rüyada renkli kumaş gören kişinin meslek hayatında makamı artar. Kişinin renkli kumaş görmesi hane içinde berekete, bolluğa, zenginliğe, aydınlık ve ferah günlere işaret eder.

Rüyada Takım Elbise Giyinmek
   Rüyada takım elbise giyinmek hayırlı kısmete işaret eder. Rüyada takım elbise giydiğini gören kişi ileride uzun ve mutlu sürecek olan bir izdivaç için çok güzel bir nikah yapacak demektir. Bir erkek rüyasında takım elbise giydiğini görürse bu o kişinin çok büyük bir iş teklifi alacağı anlamına gelir.


Tiflisi Tabirleri :


İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada pantolon görmenin üç tabiri vardır:

1-Kadın

2-Cariye

3-Hizmetkar.


Müellif :

Pantolon görmek; alçak kadına

Kirli ve kötü bir pantolonunuzun olduğunu görmek; ilahi azaba

Kırmızı pantolon giymek; saygınlığınızı yitireceğinize

Sarı pantolon giymek; hastalanacağınıza

Renkli pantolon giymek; kadınlar için iyiye işarettir.


İbn-i Şirin :

Pantolon görmek; kadına

Pantolon giymek; evliliğe

Pantolonun kaybolduğunu görmek; karınızdan ayrılacağınıza

Pantolonun yırtıldığını görmek; karınızın bir eksikliği veya ayıbı olduğuna

Pantolonunun ateşte yandığını görmek; karınızın hastalanacağına işarettir.


Cabir Mağribi :

Pantolonun yünden veya pamuktan olduğunu görmek; eşinizin takvalı olduğuna

Eski ve kirli pantolona sahip olmak; eşinizin iman yönünden zayıf olduğuna..

İpek pantolona sahip olmak; sevecen bir eşiniz olduğuna işarettir.Diyanet Rüya :

Rüyanızda bir terziye giderek yeni bir pantolon yaptırıp giydiğinizi görmeniz; sizin her yaptığınız işte kendi prensip ve kararınıza uyduğunuza ve bu prensibinizde kararlı ve sebat etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyanızda eski bir pantolon giydiğinizi görmeniz; sizin başkalarının boyunduruğu altına gireceğinize ve bu nedenle de şahsiyetinizden ve benliğinizden çok şeyler kaybedeceğinize yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ipek kumaştan bir pantolon diktirip giydiğini görmesi; o kimsenin karlı bir işe atılacağına veya kendisine yeni bir sevgili bulacağına, kişinin rüyasında siyah renkli bir pantolon giydiğini görmesi; o kimsenin sevdiği bir şahıstan bir davet mektubu alacağına, kişinin rüyasında beyaz renkli bir pantolon giydiğini görmesi; o kimsenin iş hayatında bir hareketliliğin meydana geleceğine, eğer bekar ise, muhtemelen nişanlanacağına delalet eder.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi