Rüyada PARAŞÜT Görmek

paraşüt-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada PARAŞÜT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada paraşüt görmek, daha ziyade rüya sahibinin mali işleri ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, elinin ve gönlünün çok bol olduğuna fakat bazen bu durumu çok abartıp kendine zarar verdiğine işaret eder. Kişi, bazen fazlaca cömert davranıp, elindekileri kolaylıkla savuruyor kendisini ve yarınlarını hesaba katmıyor demektir. Gereksiz yere para harcayan ve savurgan olan bir kişinin varlığına işaret eder. Bazen de rahatlık ve kolaylık anlamına gelir.

Rüyada Paraşüt ile Atlamak
   Rüyasında paraşüt ile atladığını gören kişinin rüyası,hiç beklemediği bir anda kendini hiç bilmediği, tasarlamadığı ve planlamadığı bir işin içinde bulacağına delalet eder. Rüya sahibi, bir tesadüf sonucu ya da hasbel kader, kendini bir görüşmenin ortasında bulabilir.

Rüyada Paraşütün Açılmaması
   Bir kimse rüyasında bir paraşüte biner ve o paraşütün açılmadığını görürse eğer, inandığı yoldan ayrılır. Rüya sahibi doğru bildiği yolu bırakacak, hiç bilmediği yeni yollara sapacak fakat seçimleri konusunda hataya düşüp bir hayli zor günler geçirecek demektir.

Rüyada Paraşütle Atlayan Birini Görmek
   Rüyada paraşütle atlayan birini ya da birilerini görmek aynı şekilde tabir edilir.Rüya sahibinin kurnaz davranarak bazı kimselerin dikkatini çekmeyi başaracağına ve istediği işi bu şekilde kapacağına işaret eder.

Rüyada Paraşütle İnmek
   Rüyada paraşütle inmek mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin derdinden ve kederinden kurtulacağına, hafifleyeceğine, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalet eder.Rahata ermeye tabir edilir.

Rüyada Paraşütle Uçtuğunu Görmek
   Rüyasında paraşütle uçtuğunu gören kişi, keyifli günler geçirecek, yaşadığı stresi atacak, kafasını dinleyip deşarj olacaktır diye yorumlanır. Dertlerin yükünden kurutulmaya, ferahlık ve esenlik bulmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel ve mutluluk verici değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir.


Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

Paraşüt görmek; sebepsiz yere kendinizi tehlikeye atacağınıza


Paraşüt kullanmak; büyük bir iş planı kuracağınıza, ancak bu işte başarılı olabilmeniz için şansınızı iki kez denemeniz gerektiğine işarettir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi