Rüyada PARK Görmek

park-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada PARK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada park görmek, rüya sahibinin kendisinden küçük olan kişilere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibinden yaşça küçük olsalar bile akıl anlamında kendisine denktirler ve rüya sahibi bu kimselere hiç tereddüt etmeden sırrını söyleyebilir ya da derdini açabilir diye tabir edilir. Rüyada park görmek, rüya sahibi olan kişi için yaşça küçük olsalar bile kalben büyük ve güvenilir kişilerin varlığı şeklinde açıklanır.

Rüyada Parkta Oturmak
   Rüyasında parkta oturduğunu gören kişi, kendisini kara kara düşünmek zorunda bırakacak, çok zor bir durumun içine düşecek demektir. Rüya sahibinin bu karmaşık durumdan kurtulması bir hayli zaman alacağı gibi kendisini de çok yıpratacaktır.

Rüyada Parkta Gezmek
   Rüyada parkta gezdiğini gören kimse, başkalarına göre saçma ve anlamsız olan bir karar alacak ve bunu uygulayacaktır. Rüya sahibinin bu kararı, kendisini değil onu küçümseyen kişileri mahcup edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Parkta Yürümek
   Rüyada parkta yürümek, rüya sahibinin kendisi için çok iyi niyetleri ve temiz duyguları olan bir kişinin çevresinde dönüp durduğuna ama rüya sahibinin bu durumun henüz farkına varmadığına işaret eder. Bu kişinin rüya sahibinin kaderindeki kişi olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Lunapark Görmek
   Rüya sahibinin heyecana olan düşkünlüğüne işaret eder. Kişinin eğlence konusunda çocuklardan geri kalmadığına, bulduğu her fırsatta kendisine zevk veren şeylerle meşgul olduğuna tabir edilir.

Rüyada Yeşil Park Görmek
   Rüyada yeşillikler içinde bir park görmek rüya sahibinin uzun, sağlıklı ve zenginlik içinde bir hayatı olacağına delalet eder. Rüya sahibi lüks ve rahatlık içinde herkesi kıskandıracak kadar güzel bir hayat sürecektir.

Rüyada Parkta Sallanmak
   Rüya sahibinin hızlı, kısa ama dolu dolu yaşayacağı ve unutamayacağı bir yaz aşkına delalet eder.


Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

Park görmek; zengin dostlarla karşılaşacağınıza


Parkta gezinti yapmak; sosyal yönüyle ön plana çıkan neşeli biri olduğunuza veya önemli bir eğlenceye katılacağınıza işarettir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi