Rüyada PAŞA Görmek

paşa-padişah-sultan-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada PAŞA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada paşa görmek, rüya sahibinin, çalışıp çabalayarak ve gece gündüz alın teri dökerek ortaya koyduğu ve yapılan çalışmalar ile desteklenen projelerin başarı kazanması sonucunda çok iyi yerlere geleceğine ve halk arasında çok büyük bir ün kazanacağına delalet edilir. Ayrıca, resmi kurumların verdiği destekler ile sıkıntılardan kurtulup büyük bir saygı kazanılacağına yorulur.

Rüyada Emekli Paşa Görmek
   Rüyada emekli paşa görmek, rüyayı gören kişinin, son zamanlarda moral olarak çok kötü bir durumda olacağına ancak iyi davranışlarından kopmadığına tabir edilir.

Rüyada Kendini Paşa Olarak Görmek
   Rüyada kendini paşa olarak gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatta iyi bir yere gelebilmek için uzun zamandır çalıştığına yorumlanır.

Rüyada Osmanlı Paşası Görmek
   Rüyada Osmanlı paşası görmek, yapılan işler ile çok büyük bir ün kazanılacağına ve iş hayatından başlayarak saygın bir kişi olunacağına delalet edilir.

Rüyada Kağan Görmek
   Rüyada kağan görmek, iş hayatında, çalışıp çabalayarak çok büyük başarılara imza atmaya tabir edilir.

Rüyada Şah Görmek
   Rüyada şah görmek, iş hayatında insanların yapılamaz ya da yapılması çok zor dediği bir işin rüya sahibi tarafından alınmasına ve çok iyi ve çok doğru bir şekilde yapılmasına yorumlanır.

Rüyada Hükümdar Görmek
   Rüyada hükümdar görmek, iş hayatında, sosyal hayatta ve aile hayatında olumlu şeyler ile karşılaşılacağına işaret edilir. Yani, rüya sahibi,  iş sahibi ise işinde başarı kazanıp çok büyük kazanç elde edeceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına yorulur.

Rüyada Bir Hükümdarla Konuşmak
   Rüyada bir hükümdarla konuşmak, resmi kurumların birinden çok büyük bir iyilik ve destek görüleceğine ve alınan destek ile büyük başarı kazanılacağına delalet edilir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi