Rüyada TEPE Görmek

tepe-tepesi-tepesini-tepesinin-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada TEPE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada tepe görmek, kadri yüce olan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi ulu ve bilge kimse olarak yorumlanır. Bir kitap kadar engin bilgilerle dolu olmasının yanı sıra, yüce gönüllüğü ve ulvi oluşu ile çevresinde büyük saygınlık ve itibar görüyor, çok kişi de kendisi gibi olmak için gayret sarf ediyor demektir. Rüyada tepe görmek, rüya sahibi için ileride bu meziyetlere sahip olabilmesi adına yanında pişmeye çalıştığı yüce kişiye delalet eder.

Rüyada Tepeye Tırmanmak
   Rüyasında bir tepeye tırmandığını gören kişi, çok kişi için çok zor olan bir işte büyük ilerleme gösterecek ve o işin uzmanı olacak demektir. Kişi bu büyük başarısı sayesinde her zaman, diğer insanlara göre bir adım önde olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Küçük Tepe Görmek
   Rüyasında küçük tepe gören kişinin hayalinin hep mütevazı bir hayat sürmek olduğu anlamına gelir. Kişi kirasını ve faturalarını ödeyip, karnını da bir lokma ekmekle doyurabiliyorsa, üstüne üstlük sağlığı da yerindeyse kendisine göre ondan mutlusu yoktur.

Rüyada Tepede Yürümek
   Rüyasında tepede yürüdüğünü gören kişi hayallerine emin ve temkinli adımlarla yürüyor, olası bir hayal kırıklığı ya da başarısızlık nedeni ile heyecanını ve mutluluğunu da kimseye belli etmemeye çalışıyordur diye tabir edilir. Fakat işin sonu temiz ve aydınlıktır.

Rüyada Tepede Olmak
   Rüyada tepede hem de en tepede olmak, iş hayatında en yüksek makama sahip olmaya delalet eder. Kişi aşk hayatında da olabileceğinin en fazlası kadar mutlu olacak ve ayakları yerden kesilecek demektir.

Rüyada Tepeye Bakmak
   Rüyasında bir tepeye baktığını gören kişinin yaptıklarını, yaşam tarzını, hayata ve insanlara başını ve de yaklaşımını örnek aldığı bir kimse vardır diye delalet edilir.


Diyanet Rüya :

Rüyanızda şöyle güzel bir havada bir tepeye çıktığınızı görmeniz; huzurlu bir hayat yaşayacağınıza, rüyanızda bir tepeden süratle indiğinizi görmeniz; hayatınızda bir duraklama ve gerileme meydana geleceğine, başarısızlığınızdan dolayı bütün işlerinizin alt üst olacağına delalet ederİhya Rüya Tabirleri :

Saygın, hürmetkar kimseye, Düz ve yeşillik alanın ortasındaki tepe kişinin sosyal konumuna, çevredeki düzlük ve yeşillik ise mülk ve etki alanına, tepe sırtalırnda yapılar ev halkına, Tepe bazen kadına, çocuğa ve hizmetçiye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Dağ.)


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi