Rüyada PASPAS Görmek

paspas-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada PASPAS Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada paspas görmek, haksızlığa, yolsuzluğa, vicdansızlığa ve iftiraya karşı durmaya tabir edilir. Rüya sahibinin mazlumdan yana olduğu, zalimin de hiç korkmadan her daim karşısında durduğu anlamına gelir.
Kişi, kötülük karşısında susmayı asla kendine yediremeyen, sustuğunda o kötülüğe ortak olduğunu düşünen, cesur ve adil bir kimse olarak tasvir edilir. Rüyada paspas görmek, çaresiz canlardan yardımını esirgememeye ant içmiş, bunu hem insanlık hem de kulluk görevi bilmiş bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Paspas Yapmak
   Rüyada paspas yapmak, rüya sahibinin kapısına gelen zor durumdaki bir kimseden yardımını esirgemeyeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin duyarlılığı ve soğukkanlılığı sayesinde müşkül durumda kalmış birinin, düştüğü durumdan kurtulup, kendisine ömür boyu minnettar kalacağına ve hayır dualarını hiçbir zaman esirgemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Paspas Almak
   Rüyada paspas almak, rüyayı gören kişinin işlerinin artacağına bu nedenle fazla mesai yapmak zorunda kalacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine işaret eder. Kişi, bu aralar işleri yetiştirebilmek için gecesini gündüzüne katıp, durmak, dinlenmek bilmeden çalışacak demektir.

Rüyada Toz Bezi Görmek
   Rüyasında toz bezi gören kişi, üzüntüsünden kurtulacak, borçlarını hafifletecek, hayatını düzene sokup daha huzurlu ve güzel günler geçirecektir diye tabir edilir. Rüya sahibinin sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına ve kafa dağıtacağına işaret eder.

Rüyada Halı Görmek
   Rüyada halı görmek hane içine tabir edilir. Rüya sahibinin ailesinde yaşanacak bereketli ve güzel günlere yorulur. Kişi, iş için bir yere gidecek ve o işten eli boş dönmeyecek, başarılar ve zaferlerle gelecek demektir.

Rüyada Halı Dokumak
   Rüyada halı dokumak, bir yerden bir yere gitmek için bir hayli yol kat etmek zorunda kalmaya işaret eder.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi