Rüyada PATEN Görmek

paten-pateni-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada PATEN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada paten görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı sorunlara ve sıkıntılara yorulur. Bu sıkıntıların, parasal durumlarla ya da kurulmuş olan ortaklık ile ilgili olabileceğine ve düzeltilmediği takdirde çok daha büyük sıkıntılara yol açacağına delalet edilir. Aynı zamanda, ortaya çıkan sıkıntıların yeni sıkıntılar a gebe olduğuna tabir edilir.

Rüyada Patenle Kaydığını Görmek
   Rüyada patenle kaydığını görmek, iş hayatında ortaya çıkabilecek sıkıntıların gün geçtikçe artacağına ancak daha sonra bu problemlerin son bulacağına ve ferah bir döneme girileceğine işaret edilir.

Rüyada Patenle Kayarken Düşmek
   Rüyada patenle kayarken düşmek, rüya sahibinin, yaptığı işin bitirilmesinde son noktaya gelmesine rağmen kendi hatası ve beceriksizliği yüzünden yeni sorunlar ile karşılaşıp işte sıkıntı yaşamasına delalet edilir.

Rüyada Paten İle Kayarken Düşen Kimseyi Görmek
   Rüyada Paten ile kayarken düşen kimseyi görmek, rüyayı gören kişinin, düşmanlarının kendi kendilerini tuzağa düşüreceklerine ve yine can yakmaya çalışırken başarısız olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Patenle Kayan Kimseleri Görmek
   Rüyada patenle kayan kimseleri gören kişinin, başarılarını, çalışmalarını ve saygınlığını kullanarak iş yapmaya ve menfaat sağlamaya çalışan insanların var olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kendini Paten Giyerken Görmek
   Rüyada kendini paten giyerken görmek, rüyayı gören kişinin, ailesi içerisinde yaşanan sorunlardan ötürü mutluluğu ve sevgiyi başka bir yerde ve başka kollarda arayacağına ve bu durumdan ötürü zaman zaman başının ağrıyacağına tabir edilir.

Rüyada Paten Giymeye Çalışan İnsan Görmek
   Rüyada paten giymeye çalışan insan görmek, aile hayatı içerisinde yaşanan sıkıntıların rüya sahibinin davranışları ile daha büyüdüğüne ve partnerinin bu yüzden endişeli ve sıkıntılı olduğuna delalet edilir. Aynı zamanda, eğer sıkıntıların bitmesi isteniyorsa daha anlayışlı ve daha sevecen olunması gerektiğine yorulur.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi