Rüyada PATİK Görmek

patik-bebek-çocuk-patikleri-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada PATİK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada patik görmek, iyi niyetlere, temiz duygulara ve düşüncelere işaret eder. Yeni ve güzel başlangıçlara, hayatı olumlu şekilde değiştirecek gelişmelere ve mutluluklara vesile olacak kararlar almaya tabir edilir. Rüyada patik, evin annesi olan kişiye de tabir edilir. Cefakar, çocukları için her türlü fedakarlığı yapacak kadar özverili kişi olarak tasvir edilir. Rüyada patik diğer yandan da rüya sahibine faydası olacak ve hayrı dokunacak kişiler olarak ifade edilir.

Rüyada Patik Görmek
   Rüya sahibi için hayırlara delalet eder. İyi niyetli, temiz kalpli, iyiliksever ve cömert kişilerle tanışmaya ve onlardan mutluluk görmeye işaret eder. Rüyasında patik gören kişi mutlu, sağlıklı ve başarılı olur, ailesinden ve çocuklarından yana yüzü güler.

Rüyada Patik Çorap Görmek
   Rüya sahibinin kazancının artmasına ve hanesinde bolluk, bereket olmasına yorulur. Rüyasında patik çorap, gören kişinin işten yana kısmeti açılır ve işlerinde kolaylık olur.

Rüyada Patik Hediye Almak
   Rüya sahibinin yükünün hafiflemesine ve rahat nefes almasına delalet eder. Rüyasında patik hediye aldığını gören kişinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacak ve rüya sahibi için sürpriz gelişmeler yaşanacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Patik Ördüğünü Görmek
   Rüya sahibinin gerçekleşmesini çok istediği bir şey olduğuna ve bunun için büyük bir azimle çalıştığına, her türlü zahmeti ve zorluğu çekmeye razı olduğuna işaret eder. Rüya sahibi için kaz gelecek yerden tavuk esirgememesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Patik Giymek
   Rüya sahibinin şansının açılacağına bahtının da çok parlak olacağına yorulur. Rüyasında patik giydiğini gören kişinin önünde yepyeni, temiz ve güzel bir hayat var demektir.

Rüyada Patik Vermek
   Rüya sahibinin tok gözlü olduğuna, kimsenin bir iğnesine tenezzül etmeyeceği gibi herkesin yardımına koşacak kadar yüce gönüllü olduğuna yorulur.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi