Rüyada PATRONU Görmek

patronu-patron-patronunu-patronumu-patronumun-patronumdan-patronuma-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada PATRONU Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada patronu görmek, genel anlam itibariyle rüyaya benzer şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişinin ticaret ya da meslek hayatı ile yorumlanır. Rüya sahibinin işine olan bağlılığına ve saygısına yorulur. Kişinin ekmek yediği kaba karşı şükran duyduğuna, işini bu nedenle layığı ile yapmaya mücadele ettiğine bir yandan da başarılarını arttırarak kariyer edinmeye çabaladığına tabir edilir.

Rüyada Patronu Hasta Görmek
   Rüyayı gören kişinin mesleğindeki başarısına ve patronu ile olan iyi geçimine işaret eder. Rüya sahibinin çalışkanlığı, azmi ve işine gösterdiği özen sayesinde patronu tarafından çok sevildiğine, el üstünde tutulduğuna ve onun tarafından takdir edildiğine yorulur.

Rüyada Patronu Öpmek
   Rüyayı gören kişinin sıkıntıda olduğu ve ne yapacağını bilemez duruma düştüğü bir anda çareyi patronunun kapısını çalmakta bulacağına ve ondan da olumlu yanıt alacağına delalet eder. Rüya sahibinin patronundan beklediği hayrı göreceğine ve ona olan güveninin de, saygısının da perçinlenmiş olacağına alamet eder.

Rüyada Patronu Gülerken Görmek
   Rüyayı gören kişinin iş yerinde yaşadığı sıkıntıların çözüleceğine, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine rivayet edilir. Bu rüya meslek hayatında yaşanacak güzel ve olumlu gelişmeleri gösterir.

Rüyada Eski Patronu Görmek
   Rüyayı gören kişinin o kimse ile kapanmamış bir alacak verecek davasının olabileceğine yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin eski patronu ile tesadüfen bir yerde karşılaşabileceğine ya da onun hakkında bazı haberler duyabileceğine işaret eder.

Rüyada Patronu Yatakta Görmek
   Rüyayı gören kişinin uykusunda patron olarak gördüğü kişinin rahatlık, ferahlık ve hoşluk içinde olduğu anlamına gelir. O kimsenin sağlığının, ağız tadının, kazancının, neşesinin ve huzurunun yerinde olduğuna ve rüya sahibinin de buna şahit olacağına yorulur.


Etiketler: patronu, patron, patronunu, patronumu, patronumun, patronumdan, patronuma, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi