Rüyada PAVYON Görmek

pavyon-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada PAVYON Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada pavyon görmek, kişi için pek çok hayırsız işin ortaya çıkacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına alamettir. Hayra yorulmayan rüya, aynı zamanda illegal işlerle uğraşıldığına dair bilgi de verir. Kişinin kendisinin veya aileden birinci dereceden yakınlarının kumar borcu söz konusu olabilir veya kişi elindeki tüm parayı yanlış yollarla harcadığı için zor durumda kalır. Evli kimselerin ailelerine gereken önemi vermedikleri gibi, bir de şiddete eğilimli davranmaları neticesinde eşlerinin ailesi tarafından ikaz edileceklerine, davranışlarını düzeltip, sorumluluk almazlarsa evliliklerinin biteceğini de bildirir. Pavyon gören kimseler İslami açıdan hiçbir dini kurala uymayan insanlardır ve günah dolu bir hayatları vardır. İnayet bulabilmeleri için bir an önce içinde bulundukları her türlü kötü ortamdan uzaklaşmaları ve Allah’a yalvarıp, sığınarak af dilemeleri gereklidir.

Rüyada Pavyonda Eğlenmek
   Kötü arkadaş çevresi yüzünden kişinin istemediği durumlara maruz kalmasına, yalanlar söyleyerek kendisine güvenen kimseleri büyük hayal kırıklığına uğratacağını, emeğini ziyan edeceğini ve ailesinin rızkını başkalarına yedireceğini bildirir. Günah işlemek ve hırsızlık yapmak anlamına da gelen rüya, eldeki malların har vurup harman savrulması yüzünden bir bir eksileceğini, kişinin ilerleyen günlerde ciddi mali sıkıntılar yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Pavyon Sahibi Olmak
   Çok para kazanan kişilerin hayat standartlarının yükselmesini kötüye kullanacaklarını, yoksul insanları aşağılayacaklarını ve zamanla çevrelerinde sağduyu sahibi, iyi niyetli kimse kalmayacağını, yalnızca çıkarları için kendisiyle görüşen insanlarla beraber olmak yüzünden üzüntü duyulacağını bildirir. Rüya sahibinin çok fazla hata yapacağını, geri dönmek istediğinde ise geç kaldığını anlayarak pişmanlık duyacağını tabir eder.


Diyanet Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir pavyona giderek eğlendiğini görmesi; o kimsenin aile fertleri arasında meydana gelen küçük bir anlaşmazlık nedeniyle evden birisinin ayrılacağına ve akrabalar arasında birtakım sıkıntıların meydana geleceğine işaret eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada pavyona gitmek, rahat ve huzurunun bozulacağına, malının elinden çıkacağına, keder ve endişe içine düşeceğine işarettir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi