Rüyada PEKMEZ Görmek

pekmez-dut-üzüm-pekmezi-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com
RüyadaPEKMEZ görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?


Rüyada PEKMEZ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada pekmez görmek, rüya sahibi için selamete kavuşmaya ve rahata ermeye tabir edilir. Fakirlikten, yokluktan, hastalıktan, esaretten ve dertten kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi, hayatını kabusa çeviren ve kendisine dünyada cehennemi yaşatan parasızlığından kurtulacak, ailesinde huzuru yerine gelecek, eşi ve çocuklarıyla bugüne kadar hiç yaşayamadığı ve yoksun kaldığı aile saadetine kavuşacak demektir. Rüyada pekmez görmek daha ziyade varlık ile tabir edilir. Rüya sahibini canından bezdirmiş olan fakirliğin sona ermesi ve rahat bir hayata kavuşması anlamına gelir. İşlerin kolaylaşması ve hafiflemesi sayesinde rüya sahibi eskiden olduğu gibi bin bir zahmetle değil, masa başında yaptığı rahat bir iş ile rızkını çıkaracak demektir.

Rüyada Pekmez Yediğini Görmek
   Rüya sahibinin büyük bir kısmeti olacağına ve şansının yaver gideceğine delalet eder. Rüyasında pekmez yediğini gören kişi, çok çalışmasının karşılığını büyük bir servete sahip olarak alacak demektir.

Rüyada Pekmez Satın Almak
   Rüya sahibinin misafirperver oluşuna, evine gelen konukları, başının üstünde ağırladığına ve evde misafir olmasından çok memnun olduğuna tabir edilir. Rüya sahibi kapısına gelen her kişiyi tanrı misafiri olarak görür, kapısına düşmanı bile gelse geri çevirmez.

Rüyada Pekmez İçtiğini Görmek
   Ağız tadı ve keyif ile geçecek olan aile yaşantısına tabir edilir. Rüya sahibi bekârlığında anne babası ile evliliğinde de eşi ve çocukları ile huzur içinde bir yaşam sürecek ve hayatından büyük bir keyif alacak demektir.

Rüyada Pekmez Yapmak
   Rüya sahibinin yarınlarına dair beslediği umutlarına delalet eder. Rüyasında pekmez yaptığını gören kişinin geleceğinden büyük beklentileri vardır diye tabir edilir.

Rüyada Pekmez Tavası Görmek
   Rüyada pekmez tavası görmek, bol rızık ve bol evlada işaret ederken bir yandan da zoru başarmaya delalet eder.


Diyanet Tabiri :
   Rüyada pekmez görülmesi zenginliğe işarettir. Bir kimsenin rüyasında pekmez satın aldığını görmesi; o kimsenin evine uza bir yerden bir yakının misafir olarak geleceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir başkasına pekmez ikram ettiğini görmesi; o kimsenin pekmez ikram ettiği kişiye kazanacağı bir iş vereceğine] kişinin rüyasında pekmez içtiğini görmesi; o kimsenin tatlı bir hayat süreceğine, eğer bekar ise evleneceğine veya evine çok değerli bir eşya satın alacağına işaret eder.


Etiketler: göre, dut, üzüm, pekmezi, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi