Rüyada PEŞTEMAL Görmek

peştemal-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada PEŞTEMAL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada peştemal görmek, kişinin, geçmişte yaşadığı ve kendisine her gün biraz daha acı ve rahatsızlık veren olaylardan ya da durumlardan kurtulup en kısa sürede yaşanan ve üzerinde çok büyük iz bırakan olayları unutup hayatına devam edeceğine delalet edilir. Aynı zamanda, başı büyük sıkıntıya sokacak ve üzüntü verecek olaylar ve kişilerle karşılaşılacağına ve çok sinirlenilip insanlara çok zarar verileceğine rivayet eder.

Rüyada Peştemal Bağlamak
   Kişinin, iş hayatında kazandığı parayı ve malı elinde tutmakta ve tasarruf yapmakta pek yetenekli olmadığına ve bu paralar ile birikim yapıp iş hayatında yatırıma çevirme becerisinden uzak olduğuna alamet edilir. Aynı zamanda, ister istemez yaşanan korkulardan ötürü çok sıkıntılı zamanlar geçirmeye, zor günler geçirmeye ve aile hayatında birçok sorun yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Peştemal Görmek
   İş hayatında ve aile hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Peştemal Görmek
   Yakın zaman içinde iş hayatında ya da aile hayatında yaşanan, çok büyük bir korku ve şaşkınlık içinde kalınan ve büyük bir sıkıntıya sebep olan olayları ve sırları dışarı vurmak ve bu şekilde artık rahatlamak istendiğine işaret eder.

Rüyada Battaniye Görmek
   Kişinin, hayatında yaptığı işler ve ortaya koyduğu çalışmalar ile çok iyi ve gerektiğinde sözü geçen bir konuma geldiğine ve bu sayede çok büyük bir güç ve saygınlığa sahip olup düşmanların alt edileceğine tabir edilir. Meslekten ötürü olduğu sürece bol rızka; eğer meslekten ötürü değilse iş hayatında ortaya çıkan ve yüz kızartan olaylara delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada görülen peştemal hizmetçiye, bazen de hacc ve ihramaişarettir.


Etiketler: göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi