Rüyada PİL Görmek

pil-pilli-batarya-bataryası-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada PİL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada pil görmek, yaşam enerjisine sahip olmaya, çalışma ve mücadele gücünü yitirmemeye, tabir yerindeyse karınca gibi yerinde durmaz olmaya ve zinde kalmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayat dolu ve kıpır kıpır olduğu anlamına gelir. Bu rüya bazen de karşı taraftan gelecek bir kıvılcımla yüreğinde kocaman bir ateşin yanmaya başlayacağına fakat devamının gelmeyeceği için bu ateşin sönene kadar rüya sahibine acı vereceğine işaret eder.

Rüyada Pil Almak
   Rüyasında bir kimseden pil aldığını gören kişinin işleri ve hayatı biri sayesinde kolaylaşacak demektir. Rüya sahibinin güçlü, kuvvetli, namı ve makamı olan bir kişinin kendisine sırt vermesi sayesinde işlerinin yoluna gireceği ve rızık sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Pil Takmak
   Rüyada pil takmak, rüya sahibinin azmi ve inatçılığı sayesinde başarıya ulaşacağına işaret eder. Kişi, çevresindekilerin tüm ısrarına aldırmadan kafasına koyduğunu yapmak için defalarca girişimde bulunacak ve adım atmaktan hiç vazgeçmeyecek, sonunda da mahcup olmayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Pil Yutmak
   Rüyasında pil yuttuğunu gören kişinin hayatından sıkıldığı ve bazı yenilikler yapmaya karar verdiği yorumu yapılır. Kişi kendini iyi hissetmek ve değişiklik yapmak için yeni yerlere gidebilir, yeni mekanlara girebilir ya da yeni arkadaşlıklar edinebilir.

Rüyada Pil Patlaması
   Rüyada pilin patladığını görmek, ani ama güzel ve müjdeli bir haber almaya ya da beklenmedik ve mutluluk verici olaylar yaşamaya işaret eder. Hayırlı ve güzel gelişmelere delalet eder.

Rüyada Pil Yemek
   Bir kişinin rüyasında pil yediğini görmesi, o kişinin kafasında yeni iş projeleri ve dâhiyane fikirleri olduğu anlamına gelir.Rüya sahibi bazı atılımlarda bulunmayı düşünüyor ve işini değiştirmenin ya da büyütmenin planlarını yapıyor diye ifade edilir. Yakın zamanda plan ve projelerin hayata geçirileceği şeklinde yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri :
   Her çeşit enerji kaynağı mal ve nimete delalet eder.


Etiketler: göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi