Rüyada PİLİÇ Görmek

piliç-tavuk-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada PİLİÇ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada piliç görmek, genelde iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin başına gelecek kötü olaylara, yaşayacağı sorunlara, sıkıntılara, hayal kırıklıklarına ve hastalıklarına tabir edilir. İşlerin durması, başarının önüne engeller çıkması, kişinin şansına ve kısmetine nazar değmesine işaret eder. Kötü ve zor günler geçirmeye, malından ve parasından kaybetmeye, bereketin kaçmasına, verimin düşmesine ve tersliklerin arka arkaya yaşanmasına alamet eder.

Rüyada Piliç Yemek
   Rüyada piliç yemek, büyük şans olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin geleceği için yapmak istediği hayırlı ve doğru yatırımı yapma imkânı elde edeceğine bu atılımı sayesinde ileride bolluk, bereket ve rahatlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tavuk Görmek
   Rüyada tavuk görmek, borçların artacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına fakat hiç beklenmedik bir anda tüm bu zorlukların atlatılmasını sağlayacak ve kişiyi kurtuluşa getirecek yollar bulacağına işaret eder.

Rüyada Tavuk Yemek
   Rüyada tavuk yemek, rüya sahibinin zorluktan rahata geçeceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Tavuk Kesmek
   Rüyada tavuk kesmek, anlaşmazlığa, çatışmalara, kavgalara ve ayrılıklara işaret eder. Rüya sahibinin özel hayatında yaşayacağı büyük problemleri aşamayacağına ve birlikteliğini noktalamaya karar vereceğine yorulur.

Rüyada Civciv Görmek
   Rüyada civciv görmek, bol kazanç ve zenginlik olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerden kendisini tatmin edecek kadar dolgun bir gelir elde edeceğine, rahatının her zaman yerinde olacağına ve elinin de bolluğa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Kaz Görmek
   Rüyada kaz görmek, dinde ve huyda olgunlaşmış, güzel davranışları ve konuşmaları olan, yalan yanlış konuşmayan ya da böyle işler yapmayan, hileden, ihanetten ve fesattan uzak duran bir kimsenin varlığı ile açıklanır.


Diyanet Tabiri :
   Rüyanızda piliç kesip yediğinizi görmeniz; hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza veya kötü bir söz işiterek üzüleceğinize, rüyanızda piliç sesi duyduğunuzu görmeniz; birtakım kötü dedikodulara maruz kalacağınıza, bir yoruma göre de rüyanızda piliç eti yediğinizi görmeniz; sizin zengin bir kimsenin malından istifade edeceğinize işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Zahmetsiz olarak ve acele meydana gelecek hayır ve rızka, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yeni elbiseye,
Evinde birçok piliç ve tavuğu olduğunu görmek, bulunduğu yere yönetici olmaya,
Piliç yemek, büyük bir kimseden mal elde etmeye delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Bkz. Tavuk.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada piliç görmek, hizmetçiden doğacak bir çocuğa işarettir. Rüyada görülen piliçler, esir edilen ve bir yerden diğer bir yere sürülen kimselerin evladına işarettir. Rüyada piliç sesi işittiğini gören kimse, fasık (günahkar) insanların seslerini işitir. Piliç eti yediğini gören kimse, büyük bir adamdan eline mal geçer. Piliçler, zahmetsiz olarak acele tarafından meydana gelecek bir işe işarettir. Çünkü civcivler, terbiye devrelerinde kimseye ihtiyaçları yoktur.


Etiketler: tavuk, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi