Rüyada PIRASA Görmek

Rüyada Pırasa Görmek ile alakali tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasil tabir edilir? rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlami tabiri nedir

Rüyada PIRASA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada pırasa görmek, hayır ve fayda görmeye işaret eder. Rüya sahibinin, kendisi de dahil hiç kimsenin kendisinden böyle bir şey ummadığı birinden maddi anlamda fayda bulacağına işaret eder. Rüyada pırasa görmek, sağlığını kaybetmiş bir kişiden gelecek olan yardım şeklinde tabir edilir. Bu kişi elindekini avucundakini rüya sahibine bağışlayacak demektir. Rüya sahibinin yakın akrabası da olabilir, hane dışından olan ama kendisine çok değer veren, canını istese canını bile esirgemeyecek olan bir kişi de olabilir.

Rüyada Pırasa Yemeği Yemek
   Rüyasında pırasa yediğini gören kişinin kalbine fesat ya da hile çökecek ve rüya sahibi kendisinin de şaşıracağı ve beklemeyeceği bir fenalık yapacaktır. Rüya sahibi bu kötülüğe bir kere niyetlenmiştir ve vazgeçmeyip mutlaka sonuna kadar gidecektir diye tabir edilir.

Rüyada Pırasa Doğramak
   Malını bölüştürmek anlamına gelir. Rüya sahibi, mal varlığını ya da parasını kardeşleri arasında ya da varsa çocukları arasında pay edecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre pırasa doğramak malını ziyan etmek şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Pırasa Toplamak
   Rüya sahibinin yanlış kişilere bulaşıp, onlarla oturup, onlarla kalkıp, onlarla yaşar hale gelmesine ve onlara benzemesine bu nedenle de yanlış şeyler yapmasına delalet eder.

Rüyada Pırasa Almak
   Rüya sahibinin hatalarını tek tek fark ederek bunlar için hayıflanmasına ve kendine kızarak, vicdanı ile yüzleşmesine işaret eder. Kişi, bu hataları nasıl yaptığını kendisi bile bir türlü anlayamıyordur.

Rüyada Pırasa Dikmek
   Rüyasında pırasa diktiğini gören kişi, hazırdan variyete sahip olacak demektir. Bir gayrimenkul, emlak ya da araba sahibi olabilir ya da bir yerden toplu bir para elde edebilir. Bu rüya bazen de rüya sahibinin kendisine aile varlığından pay düşeceği ile tabir edilir.


Diyanet Tabiri :
   Rüyada pırasa görülmesi sarımsak gibi tabir olunur, başka tabire göre bir kimsenin rüyasında pırasa görmesi; o kimseni dedikodu yapacağına ve yalan söyleyeceğine, kişinin rüyasında pırasa yediğini görmesi; zulüm ve hırsızlıkla mal elde edeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında pırasa satın aldığını görmesi; o kimseni dostları ve yakınları hakkında sarfettiği sözlerden dolayı büyük bir pişmanlık duyacağına delalet eder

İhya Rüya Tabirleri :
   Pırasa görmek sağır bir kimse tarafından gelecek mala, pırasayı çiy yemek haksızlıkla mal edinmeye, pişmiş pırasa yemek tövbe ederek haram mal kazanmaktan vazgeçmeye, pırasa almak pişman olacağı bir söz söylemeye delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada pırasa görmek sağır bir kimse tarafından kazanılan mala işarettir. Bazı tabirciler, rüyada pırasa yediğini gören kimse zulüm veya hırsızlıkla kötü bir mal yer. Eğer pırasa pişmiş olursa o kimse tövbe eder ve haram olan maldan geri döner. Rüyada pırasa aldığını gören kimse pişman olacağı bir söz söyler.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi