Rüyada PORSELEN Görmek

Rüyada Porselen Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada PORSELEN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada porselen görmek, rüya sahibinin kendisi için isabetli olacak adımlar atacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde hayırlı, vefalı ve güzel insanlar olacağına, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Porselen Görmek
   Rüyada beyaz porselen görmek, gerçek dostlara ve onlarla geçirilecek keyifli ve huzurlu zamanlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinin hep kalabalık olduğuna ve bu kalabalığın kardeşten öte kimselerden oluştuğuna yorulur.

Rüyada Porselen Eşya Görmek
   Rüyada porselen eşya görmek, şans anlamına gelir. Kazadan ve beladan uzak olmaya, hayallere ve arzulara kavuşmaya, kötü günleri arkada bırakmaya ve geleceğin güzel olacağı ile ilgili olarak umutlanmaya işaret eder.

Rüyada Porselen Eşya Almak
   Rüyada porselen eşya almak, büyük şans anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok başarılı ve mutlu olacağına ve elini attığı her işin altından alnının akı ve Allah’ın izniyle çıkacağına ve hayatının da, işlerinin de yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada Porselen Kırılması
   Rüyada porselen kırılması, müjdeli haber, mutluluk ve heyecan verici söz olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hayırlı, iyi ve güzel olanla karşılaşacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Porselen Tabak Kırmak
   Rüyada porselen tabak kırmak, rüyayı gören kişinin yanlış ya da kulaktan dolma laflar konuşacağına ve bunun da birilerine dokunacağına ve onları inciteceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu davranışı nedeniyle birilerini kendine küstüreceği ile açıklanır.

Rüyada Hediye Porselen Almak
   Rüyada hediye porselen almak, iyi, güzel ve temiz niyetlere delalet eder.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi