Rüyada PORTAKAL Görmek

Rüyada Portakal Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada PORTAKAL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada portakal görmek rüya sahibinin karşı cinsten birine duyacağı yoğun duygulara delalet etmekle birlikte aynı zamanda hayırlı kısmetler, helal rızık, bereketli ev ve mutfak olarak da değerlendirilir. Rüya sahibi güzel olaylar yaşayacak ve hayırlı işlere girerek bu işlerden bol verim alacak, büyük bir kazançla birlikte, geleceği için de iyi birikimler yapabilecektir.
   Rüyada portakal görmek, ferahlık, esenlik, rahatlık, sağlık ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibi eğer bekarsa özel hayatında sevgilisiyle, evliyse de eşiyle büyük bir anlayış, sevgi ve huzur içinde yaşayacak, özel hayatından yana şanslı olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Portakal Suyu İçmek
   Rüya sahibinin sağlık bulmasına ve devaya kavuşmasına delalet eder. Rüyasında portakal suyu içtiğini gören kişi, yaptığı güzel ve hayırlı işler sayesinde de çevresindekilerin takdirini toplayacaktır diye yorulur.

Rüyada Portakal Suyu Sıkmak
   Rüyada portakal suyu sıkmak, iş hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi zorluklar ve sıkıntılar içinde ekmek parası kazanıyor olabilir ya da büyük güçlüklere düşeceği bir işe girişecek olabilir.

Rüyada Portakal Yemek
   Rüyada portakal yemek iki şekilde tabir edilir. Olgun ve güzel portakal sevinçli ve mutlu gelişmelerle, güzel haberlere, olmamış ve kötü portakal yemekse üzüntüye neden olacak olaylara işaret eder.

Rüyada Portakal Bahçesi Görmek
   Bol rızık ve zenginlik olarak tabir edilir. Rüyada portakal bahçesi gören kişinin eline pek çok iyi ve avantajlı fırsatlar geçecek demektir.

Rüyada Portakal Almak
   Müjdeli ve güzel şeyler duymak ve çok mutlu olmak anlamına gelir. Rüyasında portakal alan kişi yakın gelecekte kendisi için çok hayırlı olacak bir haber alacaktır.

Rüyada Portakal Ağacı Görmek
   Güzel huylu, hayırlı işler yapan bir kişiye yorulur. Bu kişi iyi ameller peşinde koşan, yardımsever kişidir.


Diyanet Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında portakal soyup yediğini görmesi; o kimsenin malının bir kısmının elinden çıkacağına böyle bir rüyanın görülmesi delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada portakal görmek, halka hayır ve iyilik yapmaya işarettir.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi