Rüyada POŞET Görmek

Rüyada Poşet Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada POŞET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada poşet görmek, ketum olan bir insanın varlığına işaret eder. Rüya sahibinin kişisel meseleler ve ailevi konular hakkında konuşmayan, kimsenin de bu tarz sorunları hakkında yorum yapmayı tercih etmeyen bir kişiliği olduğu anlamına gelir.
Rüyayı gören kişinin düşüncelerini genellikle kendine saklamayı seçen, haddini bilen, sessiz, sakin ve az konuşan kimse olduğuna işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kazancını gereksiz yere harcamadığına, bir kısmını da yarınlarını düşünerek bir köşeye attığına tabir edilir.

Rüyada Poşet Aramak
   Rüyasında poşet aradığını gören kişinin gelirinin, hayatını rahat şekilde yaşamaya yetmediğine bu nedenle de kendisinin daha iyi bir iş ya da ikinci, üçüncü gelir kaynakları aradığına rivayet edilir. Rüya sahibinin geçimini daha kolay hale getirmek için arayış içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Poşet Kaybetmek
   Rüyayı gören kişinin maddi zarar uğrayacağı işlere düşünmeden, kar elde etme garantisi olmadığı halde tereddütsüz atılacağına bundan ötürü de hayal kırıklığına uğrayarak, istediğini elde edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Poşet Dolusu Para Görmek
   Rüya sahibinin lüks ve konforlu bir yaşamın özlemini duyduğuna, ileride rahat edebilmesi için şimdiden çok çalıştığına ve mücadele ettiğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin kar elde etmek için kafasında bazı yeni fikirler olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Poşet İçinde Balık Görmek
   Rüyayı gören kişinin ticaretten yana kısmetinin ve şansının açılacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine delalet eder.

Rüyada Poşet İçinde Ekmek Görmek
   Helal rızık ve makbul olan paraya tabir edilir. Rüya sahibinin alın teri ve emeği karşılığında alacağı para ile gönül rahatlığı içinde yaşayacağına ve karnını doyuracağına yorulur.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :

Rüyada büyük ve yeni torba, hayır ve berekete işarettir.

Birinin size torba verdiğini görmek; torba veren kişiden size hayır ve menfaat ulaşacağına…

Çok sayıda torbanız olduğunu ve bunların zayi olduğunu görmek; yukarıdaki rüyanın aksine işarettir.

Diyanet Tabiri :
   Rüyada torba görülmesi tasarrufa (hesaplı harcamaya) delalet eder. Rüyanızda herhangi bir torbaya bir şeyler doldurduğunuzu görmeniz; sizin herhangi bir bankaya para yatıracağınıza, rüyanızda torbada bulunan şeyleri bir yere boşalttığınızı görmeniz; sizin gereksiz yere para harcayacağınıza delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Bu rüya; bekar için evlilik, evli için hayır ve menfaattir.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada torba görmek, hıyanete, yolculuğa, hanıma veya hizmetçiye işarettir.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi