Rüyada POST Görmek

Rüyada Post Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada POST Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada post görmek, diğer rüya ögeleriyle birlikte değerlendirilmeli ve postun şekline, rengine veya ne postu olduğuna göre yorumlanmalıdır. Genel şekilde yorumlanırsa, post gören kişi, tehlikeleri sezen ve hayatındaki riskleri en aza indirebilmek için çeşitli önlemler almaya çalışan biridir ve özellikle de iş hayatına yönelik gelebilecek saldırılara önceden hazırlıklı olacağı için yara almayacak demektir. Rüya sahibinin kriz anlarında ve sorunlar karşısında zekasını kullanarak ve sağduyuyu asla elden bırakmayarak hareket ettiğine de yorumlanır. Kişinin kendisi için çok zahmetli bir yola gireceğini ama bu yolun sonuna hayal ettiği noktaya, en başarılı şekilde ulaşacağına, çekeceği tüm sıkıntılara değecek ve unutturacak bir mutluluk yaşayacağını alamet eder. Düşman sahibi olanlar için saldırılardan zarar görmeyecek olmaya ve düşmanları her fırsatta geri püskürteceğini de alamet eder.

Rüyada Koyun Postu Görmek
   İslami açıdan, kişinin huy güzelliği ve ahlaki olarak tüm çevresince takdir gören, beğeni toplayan ve pek çok davranışı örnek alınan biri olduğuna yorumlanır. Koyun postu, manevi olarak da güçlü olunduğuna, küçük sorunlarda pes etmek yerine kişinin sorumluluk bilincinde hareket edeceğini de tabir eder. Yaşamın her alanında aşamalar kaydedileceğini müjdeleyen rüya, bir türlü geçmeyen bir hastalığın iyileşeceğine, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına ve alınacak rahat nefese de işaret eder.

Rüyada Yere Post Sermek
   Rahat bir hayatın işaretidir. Rüya sahibi hem mental olarak, hem de yaşamsal açıdan son derece refah içinde yaşamakta olduğundan keyfinin de uzun süreceğini bildirir. Evine post serdiğini gören kimseler oldukça zengin bir hayat sürerler ve çocuklarına da hatırı sayılır bir miras bırakırlar.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi