Rüyada POSTA Görmek

Rüyada Posta Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada POSTA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada posta görmek, duygusal olarak hislerini açmak ve yeni başlayan bir ilişkide romantik anlar yaşamak, güzel haberler alarak daha motive olmuş olarak hayata devam etmek anlamlarına gelir. Posta, uzakta olan sevilen kimselerle irtibata geçmek veya haneye gelecek uzak akrabalar şeklinde yorumlanabileceği gibi, evli bayanlar için hamilelik haberi, düğün ve nişan şeklinde de tabir edilebilir. Rüya sahibinin ailesini onurlandırmak üzere çalışmalar yaptığını ve her hamlesini düşünerek atacağını, işinde de bu performansının takdir edilerek terfi almak veya maaşına zam almak şeklinde ödüllendirileceğini de müjdeler. Genellikle olumlu yorumlanır ve kişinin tüm hayatını kendisinin kontrol edeceğini, oluşacak sürpriz, ani değişikliklerin kişiyi rahatsız etmeyeceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına alamet eder.

Rüyada Posta Göndermek
   Uyarıda bulunmak demektir. Özellikle kişinin aile içinde gördüğü bazı olumsuz hal ve hareketlere dair ciddi uyarılarda bulunacağına, dağılan aile bireylerini yeniden toparlamaya çalışacağını, iş yerinde de disiplinsizlik ile karşılaşması sonucunda yeni prensipler getirerek biraz daha baskıcı bir yönetici olacağını ifade eder. Fiziksel rahatsızlık yaşayanlar için kendi enerjisini ve gücünü doğru kullanan kişinin kısa sürede iyileşeceğini de işaret eder.

Rüyada Posta Almak
   Posta almak duyulacak bir dedikodu veya yaralayıcı söz anlamına gelebileceği gibi, rüyanın genel ögeleri ile birlikte değerlendirilmesi gerekir. Müjdeli bir haber anlamına da gelebilecek rüya, genellikle ani bir haber şeklinde yorumlanmalıdır. Ailesinden uzakta yaşayanlar için bir kavuşmanın gündeme geleceğini ve heyecan duyulacak bir bekleyişi de delalet eder.


Diyanet Tabiri :
   Rüyanızda bir posta memuru görmeniz; sizin bir yakınınızdan büyük bir iyilik göreceğinize ve dolayısıyla çok sevineceğinize delalet eder.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi