Rüyada PUAN Görmek

Rüyada Puan Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada PUAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada puan görmek, çabalamanın, elindeki imkanları sonuna kadar kullanmanın ve yılgınlığa düşmemenin işaretidir. Rüya sahibinin giderek daha güçlü bir kişiliğe sahip olacağını, yuvasını, ailesini, arkadaşlarını ve işini her şeyden fazla önemseyeceğini, asla başarısızlığa tahammül etmeyeceğini de bildirir. Puan gören kimseler iş yerlerinde amirlerinin gözüne girer ve bir anda maaşları da artar. Terfi etmek suretiyle güzel bir kariyerin ilk adımlarını atacak olan kişinin, kendine olan güvenini tazeleyerek bundan sonrası için de çok güzel işler yapacağını, yıllar boyunca içinde sakladığı cevherleri ortaya çıkarmakta çekingen davranmayacağını, ailesi de dahil olmak üzere yakın kişiler tarafından da destek göreceğini tabir eder. Puan gören kişilerin mallarında artış olur ve yaptıkları iyi işlerin, başarıların neticesinde ödüllendirilirler. İyi para kazanılacak bir işe ve kısmetli bir eşe sahip olmak manasına da gelir.

Rüyada Puan Toplamak
   Bir oyunda puan toplamak şansın yaver gideceğine ve kısmetlerin bolluğuna yorumlanır. Bir yarışmada puan topladığını ve birinci olduğunu gören kişiler hayatlarının en iyi fırsatını ele geçirirler ve bundan sonraki yaşamları hayal ettikleri gibi güzel geçer. Yalnız kimselerin yuva kurmak konusunda talihlerinin döneceklerini, bedbahtlıktan uzak, her daim kişiyi mutlu edecek insanların ve olayların etrafta olacağına da işarettir.

Rüyada Puan Kaybetmek
   İş yeri kapatmak, çalışılan işte çıkacak anlaşmazlıklar yüzünden istifa etmek, kanuni haklarından feragat etmek zorunda kalmak veya boşanarak nafaka ödemek manasına gelir. Kişinin bir anlık gaflet neticesinde hayatının tam tersi bir istikamette seyretmeye başlayacağını, mutsuzluğunun nedeninin sadece kendisinin olacağını delalet eder.


Etiketler: puvan, puanı, puvanı, puanını, puanının, puanıyla, puanları, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi