Rüyada PUDİNG Görmek

Rüyada Puding Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada PUDİNG Görmek Rüya Tabirleri


    Rüyada puding görmek, yapmak istenen ve çok uzunca bir süre çeşitli şekillerde emek verilen ve neredeyse yaşam sebebi olan bir işte ortaya çıkan sorunlardan ve yaşanan ailevi sıkıntılardan ötürü çok büyük bir yıkıma ve hayal kırıklığına uğramaya delalet edilir. Yapılan işlerde birçok sorunla karşılaştıktan sonra başarı elde edilememesine ve yapılan işin heba olmasına işaret edilir.

Rüyada Jöle Görmek
   Rüyada jöle görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok güzel vakit geçirdiği bir arkadaşının düğün ya da doğum günü gibi bir eğlencesine katılıp çok güzel zaman geçirip eğlenceye katılan diğer insanları da çok eğlendireceğine tabir edilir.

Rüyada Renkli Jöle Görmek
   Rüyada renkli jöle görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta rüya sahibinin karşısına çıkıp hayırlı işlere girip çok para ve mal kazanmasını sağlayacak bereketli ve kısmetli işe ya da kişiye yorumlanır.

Rüyada Jöle Yemek
   Rüyada jöle yemek, rüyayı gören kişinin, kendi sağlığına, beslenmesine ve kişisel temizliğine çok önem verip özen göstermesinden ötürü herhangi bir hastalığa yakalanmayıp çok sağlıklı bir hayat süreceğine delalet edilir.

Rüyada Jöle Yapmak
   Rüyada jöle yapmak, yaşanabilecek sağlık sorunlarına önlem almak ve yaşayış tarzı ve beslenme tarzı ile ilgili fikir ve bilgi almak için bir doktora ya da bu işlerde uzman olan birine başvurmaya işaret edilir.

Rüyada Jöle Satın Almak
   Rüyada jöle satın almak, rüya sahibinin, sağlık ile ilgili başvurduğu birimlerden ya da kişilerden sağlık durumu ile ilgili bilgi ve belge almasına tabir edilir.

Rüyada Bekar Birinin Jöle Görmesi
   Rüyada bekar birinin jöle görmesi, hayırlı bir kısmet ile tanışıp uzun bir beraberlik döneminden sonra evlilik için adım atılacağına delalet edilir.


Etiketler: pudink, jölesi, jölesini, jölesinin, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi