Rüyada PUDRA Görmek

Rüyada Pudra Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada PUDRA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada pudra görmek, rüyayı gören kişinin herkeslerden gizlediği bazı konuların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin anlaşılmasını ve ortaya çıkmasını istemediği bazı konuları gölgelemek için dikkatleri başka yönlere çekme telaşında olduğu şeklinde kabul edilirken bir diğer yandan da rüya sahibine kumpas kurmaya çalışan, onu dolandırmanın, aldatmanın ve kandırmanın yollarını bulmak için uğraşan art niyetli insanların olduğuna alamet eder.

Rüyada Pudra Sürmek
   Rüyada pudra sürmek iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yüzüne dozunda pudra sürmesi ve pudranın da onu güzelleştirmesi, eksiklerini tamamlayabileceğine ve kusurlarını kapatacağına işaret ederken rüya sahibinin uykusunda gereğinden fazla ya da gereğinden az pudra sürmesi de tam tersine hatalarının ortaya çıkacağına ve kendisini rezil olmuş hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Pudra Almak
   Rüyayı gören kişinin oyunlarını, ikiyüzlülüklerini ve hilelerini anlayamayacağı ve asla onlarla baş edemeyeceği bazı kişilere tabir edilir ve rüya sahibinin bu kimselere karşı temkinli olması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Pudra Şekeri Görmek
   Rüyayı gören kişinin özenilecek ve görüldüğünde iç çekilecek kadar kusursuz bir hayatı olacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Pudra Rengi Görmek
   Rüyayı gören kişinin neredeyse gerçekleşmesi imkansız şeylere heveslendiğine, deyim yerindeyse kendini kandırdığına, zor ve elde edilmesi mümkün olmayan şeyleri tercih etmesinin bedelini de üzülerek, ağlayarak ve isteklerine kavuşamayarak ödediğine rivayet edilir.

Rüyada Pudra Rengi Elbise Giymek
   Rüyayı gören kişinin herkesi kucaklayan, yardım eden, yaralarını sarmaya ve onları kanatlarının altına almaya çalışan kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin affetmesini bilecek kadar ince ruhlu, alçak gönüllü ve tevazu sahibi kimse olduğuna alamet eder.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi