Rüyada PUMA Görmek

Rüyada Puma Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada PUMA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada puma görmek, rüyayı gören kişinin güç ve kudret sahibi olacağı, makam edineceği, üstün ve sınırsız yetkilerle donatılacağı işler yapacağı anlamına gelir. Toplumun en önemli isimlerinden olmaya, gözde isimler arasına girmeye, saygı duyulduğu ve itibar edildiği kadar da çekinilen kimse konumuna gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin maddi gücünün yerinde olacağına ve çevresinin de her geçen gün genişleyeceğine yorulur.

Rüyada Siyah Puma Görmek
   Rüyayı gören kişinin düşmanlarına ve rakiplerine karşı ezici bir üstünlük elde edeceğine, bu sayede onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin akıllı ve stratejik planları ve yaklaşımları sayesinde herkesten güçlü biri olacağı anlamına gelir.

Rüyada Vaşak Görmek
   Rüyayı gören kişinin etrafındaki bazı yapmacık, samimi olmayan, ikiyüzlü, çıkarcı ve yalancı insanların varlığına işaret eder ve rüya sahibinin bu kişilere karşı dikkatli olması, onları çok fazla yakınına sokmaması ve onlarla yüz göz olmaması gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Leopar Görmek
   Rüyayı gören kişinin kendisini sevmeyen, tabiri caizse ayağını kaydırmak için arkasından kuyusunu kazan bazı kötü niyetli kişilere istemeden ve farkında olmadan koz vereceğine sonra da çok zor durumda kalacağına ve bunun huzursuzluğunu yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Pars Görmek
   Rüyayı gören kişinin aralarından husumet olan bir akrabasına, eski dostuna ya da komşusuna işaret eder. Rüya sahibinin ve bu kimsenin birbirlerinin adını bile duymaya tahammül edemeyecek kadar birbirlerine nefret duyduklarına ve kinlerinin de büyük olduğuna delalet eder.

Rüyada Yaban Kedisi Görmek
   Rüyayı gören kişiyi çok sevdiği için onu asla başkalarıyla paylaşamayan bir kimsenin kendisine olan aşırı düşkünlüğüne bu durumun da kendisini memnun ettiği kadar huzursuz kıldığına alamet eder. Ve bu rüya genelde sevgili üzerinden yapılır.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi