Rüyada RAF Görmek

Rüyada Raf Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada RAF Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada raf görmek, rüya sahibinin, aile hayatının ve iş hayatının çok güzel ve düzgün bir hal alacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına alamet eder.

Rüyada Raf Temizlemek
   Rüyayı gören kişinin, düzgün ve tertipli bir kişi olduğu için iş hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine ve iş konusunda çok yol alacağına delalet eder.

Rüyada Raf Dizmek
   Hayat içerisinde karşılaşılan sorunlardan ve sıkıntılardan nasibini almış olan eş, dost ya da akrabalarından birinin hatalarını düzeltmeye çalışacağına, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına ve verdiği sırrı gerektiği gibi saklayacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sorunlarını çözmesi için yardımcı olacağına tabir edilir.

Rüyada Raf Silmek
   İş hayatına verilen önem sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına ve sağlıklı bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Boş Raf Görmek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak çok büyük sorunlar yüzünden sıkıntılı zamanlar geçireceğine, birçok hayal kırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Raf Görmek
   Çok hayırlı ve güzel işler için çok büyük çaba gösteren rüya sahibinin, iş hayatında kazanacağı başarılar ile çok mutlu olacağına yorulur.


Diyanet Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında raf görmesi; o kimsenin sırları saklayan ve ayıplan gizleyen bir eşinin olduğuna, kişinin rüyasında bir rafa eşya yerleştirdiğini görmesi; o kimsenin çeşitli dallarda ilim öğreneceğine veya ilim sahibi bir evlada sahip olacağına işaretle tabir olunur. Bir başka yoruma göre kişinin rüyasında raf görmesi; o kimsenin emin bir iş ortağının olduğuna, rızkının genişliğine ve refaha çıkacağına, bir diğer tabire göre o kimsenin zengin bir hanımla evleneceğine, büyük bir mevkiye yükseleceğine yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Güvenilir kimseye, yardımsever zevceye, faydalı iş ortağına; Rafa eşya yerleştirdiğini görmek bilgin ve zeki bir çocuğundan yahut şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya; Rafçı, genişliğe ve bol rızka delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Bkz. Sundurma.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada görülen raf, sır saklayan ve ayıplan gizleyen kimseye, yardım seven bir hanıma işarettir. Bir kimse rüyada kendi yanında raf olduğunu ve ona eşya yerleştirdiğini görse, o kimsenin, muhtelif ilimleri bilen alim ve zeki bir çocuğu olur, yahut şerefli, sır saklayan namuslu bir kadın ile evlenir. Bazen de raf emin bir kimseye yahut sahibine faydalı olacak iş ortağına işarettir.Rüyada raf yapan mobilyacıya görmek, genişliğe ve bol rızka işarettir.


Etiketler: sergen, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi