Rüyada RAKET Görmek

Rüyada Raket Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada RAKET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada raket görmek, iş dünyasının içinde olanlar için çok mühim bir adım atmak üzere olduklarını ve özellikle rakiplerini elimine edebilmek adına uygulayacakları planların başarıyla sonuçlanacağını bildirir. Raket görenlerin iş hayatlarındaki istikrarın zaman zaman sıkıntılı olsa da istenilen yere doğru emin şekilde ilerlediğini de işaret eder. Bayanların raket görmesi, çevrelerindeki kimselerden akıl aldıklarına, kendi fikirleri ile hareket etmeyip, başkalarının sözlerine göre davranmalarından dolayı var olan problemleri çözmek yerine daha da kötü hale getireceklerini, hane içinde de ikircikli durumların oluşacağını ve eşleri ile kavga edeceklerini bildirir. Bekar bayanlar için dedikodular yüzünden kişinin kendisini eve kapatacağını, sosyal ortamından kopuş yaşayacağını ve kısmetlerine yüz çevireceğini alamet eder. Bekar erkekler için iki aşk arasında kalacaklarına, duygusal hayatlarına yön vermekte zorlanacaklarına delalettir.

Rüyada Tenis Raketi Görmek
   Pasif kişiliği nedeni ile rüya sahibinin kötü niyetli insanların elinde oyuncak olmasına, kendisini yönetemediği gibi, başkalarının kendi hayatı üzerindeki inisiyatif kullanmalarına da ses çıkaramayacaklarına alamet eder. Tenis raketi, tatminsizlik içinde olunduğuna ve kendi hayatını dilediği şekilde kontrol edebilmek için çaba sarf eden rüya sahibinin dışardan aldığı etkiler yüzünden istediği gibi yol alamadığını da bildirir.

Rüyada Raket Kırmak
   Başkaldırmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bugüne kadar ses çıkarmadığı ve insanları kırmak istemediği, imtina ettiği bazı konularda artık çıkar yol olmadığını düşünerek hareket edeceğine ve gerekirse bazı insanlarla bağlarını tamamen koparacağını, gerekirse de kırıcı konuşmalar yapacağını tabir eder. Raket kırmak ortaklıktan ayrılmak yahut iş yerinde verim alınamayan elemanları işten çıkarmak şeklinde de tabir edilir.


Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi