Rüyada RAKİP Görmek

Rüyada Rakip Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada RAKİP Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada rakip görmek, kendisine karşı yapılmak üzere olan kötü bir hamlenin veya davranışın farkına varmak, sezgilerini kullanarak düşmanlarını yenmek anlamına gelir. Özellikle kişiye karşı kötü düşünceler besleyen ve açığını kollayan kişilere fırsat verilmeyeceğini, rüya sahibinin son derece akıllı hamlelerle bu kişilerin her türlü oyununu, yalanını, dolanını ortaya çıkaracağını ve onları, insan içine çıkacak halleri kalmayana kadar ifşa edeceğini tabir eder. Düşmana karşı kazanılan güç ama onurlu bir mücadelenin alametidir.

Rüyada Rakip Olmak
   Tanıdığı birine rakip olduğunu gören kişi bekar ise sevdiği kişinin başkasıyla nişanını veya sözünü işitir. Geç kalınan bir muradın, bir hayalin işaretçisi olan rüya, açık davranılmadığı sürece kişinin isteklerine ulaşamayacağını ve mutlu olmak için her konuda tam olarak dürüstlük içinde hareket etmesi gerektiğine alamettir. Tanımadığı birine rakip olan kişilerin işyerlerinde pozisyonları tehlikeye girer ve özellikle terfileri verilmez ve zam alamazlar. Maddi olarak yaşanacak sıkıntı ve gerginlik sonunda kişi ruhen de çalkantılı bir döneme girecektir.

Rüyada Rakip Takımla Maç Yapmak
   Rakip takımla futbol maçı yapılması ticaretle uğraşanlar için aynı sektördeki bir firma ile yaşanacak sıkıntıyı işaret eder. Voleybol maçı yaptığını görmek ise, bir ihaleye girip kazanmaya, tenis maçı ise, kişinin hayatını kazanmak için sürekli mücadele etmesi gerektiğini alamet eder. Rakip takımla maç yapmak centilmenlik kuralları doğrultusunda düşmanla yapılacak bir anlaşmanın da tabiridir.


Etiketler: rakib, rakibi, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi