Rüyada RANDEVU Görmek

Rüyada Randevu Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada RANDEVU Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada randevu görmek, hayatını zorluklarla kazanan rüya sahibinin karşısına çıkacak bir fırsat sonucunda daha rahat yaşayacağını, ailesinin kendisine maddi olarak destek vermesi ile işleri yeniden yoluna sokacağını bildiren rüya, bekar kişiler için yeni bir aşkın kapıda olduğunu ve mutlu bir beraberliğe adım atılacağını işaret eder. Randevu görmek sevilen bir kimse ile karşılaşmak, eski dostlarla neşeli bir ortamda birlikte olmak ve arkadaşlarla buluşmak anlamlarına gelir. İş teklifi ya da yeni bir işe başvuruda bulunmaya da delalettir.

Rüyada Randevu Vermek
   Tanıdık birine randevu verdiğini görmek o kimseyle buluşmak ve hasret gidermek anlamına gelir. Önemli bir karar aşamasında olan kişiler için yakın arkadaşların görüşlerinin alınacağına ve karar vermeden önce detaylı şekilde düşünülerek hareket edileceğine de alamettir. Düzen değişikliği yapmak, iş değiştirmek veya ev taşımak şeklinde de yorumlanan rüya, evli kişiler için eskiden kalan bir aşkın yeniden gündeme gelerek kişinin duygusal yaşamında bir karışıklığa neden olacağını da tabir eder.

Rüyada Randevu Almak
   Bir hastaneden randevu aldığını görenler hasta ise şifa bulur ve eski sağlıklarına kavuşurlar. Bir diş hekiminden randevu alanlar ise beklemedikleri bir sıkıntıyla karşılaşırlar. Özellikle para konularında büyük bir borcun altına girileceği ve uzun süreler boyunca kemer sıkmak zorunda kalınacağı şeklinde yorumlanır. Sevilen birinden görüşmek için randevu almak ise dostlarla geçecek güzel günlere, dertsiz, tasasız bir yaşama alamettir.

Rüyada Randevu Kaçırmak
   Kişinin geleceğine çok olumlu katkılarda bulunacak bir fırsatın kaçması ve pişmanlık duymak anlamına gelen rüya, işyerinde yapılacak bir hata neticesinde beklenen terfinin gelmemesine ve maaş zammının gecikmesine işarettir.


Diyanet Tabiri :
   Rüyanızda bir arkadaşınıza verdiğiniz bir randevuya gittiğinizi görmeniz; bir iş dolayısıyla bir devlet dairesine müracaatta bulunacağınıza, eğer gittiğiniz randevuda arkadaşınız ile buluştunuz ise, işiniz hakkında olumlu sonuç alacağınıza, aksi ise bu rüyanın aksine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri :
   Birine bir işi için randevu vermek sözünü yerine getirmeye, randevu talep etmek bir ihtiyaç arz etmeye, Dostların randevulaşması ülfet ve muhabbetin devamını sağlayan yakınlıklara delalet eder.


Etiketler: doktor, randevu, al, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi