Rüyada RAPOR Görmek

Rüyada Rapor Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada RAPOR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada rapor görmek, durgunluğa ve bir süre boyunca işlerin durmasına, gelirde azalmaya ve alacakların tahsilinde güçlükler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin bu durgunluk döneminde borçlarının kısmen artacağına ve ekonomik tedbirler almak zorunda kalacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine alamet eder. Kişinin bu durgunluk döneminde bazı kurallar koymasına ve kendisi ile ilgili yaşadığı sınırlamalar yüzünden sıkıntı yaşayacağına, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına alamet eder. Var olan yeteneklerini doğru şekilde kullanamayan kişinin zaman kaybı yaşayacağına ve işleri ötelemesinden dolayı gelecek zamanda sıkışacağına da tabir edilir.

Rüyada Rapor Aldığını Görmek
   Dürüst davranmak yerine olayları çarpıtarak sunan rüya sahibinin bu tutumunun kendisine bir şey kazandırmayacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına alamettir. İş konusunda da uzlaşmaz bir tavır sergileyen kişinin güvensiz bir izlenim vermesi yüzünden terfi edemeyeceğine, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına yorumlanır.

Rüyada Rapor Tutturmak
   Bir olay veya durumla ilgili rapor tutturduğunu gören rüya sahibinin iş yerinde aşırı katı tutumları söz konusu olduğundan çalışanların sık sık iş bırakması ile karşılaşacağına ve yönetici olarak aşırı disiplin uyguladığı için de iş veriminin istediğinin çok altında kalacağına alamettir. Doğru hareket etmek isterken aşırıya kaçmanın kişiye ağır bir fatura ödeteceğini, bu tutumun mutlak surette değişmesi gerektiğini bildiren bir rüyadır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Sağlık raporu aldığını görmek bir işe girmeye, Hastalıktan rapor aldığını görmek hayatına çeşni katacak olan ufak tefek değişikliklere; Bilgi vermek amacıyla hazırlanan raporu görmek bazı hususlara vakıf olmaya, dünyevi ve uhrevi kar ve zarar hesabını tutmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada rapor almak, işlerin durmasına ve sıhhatin kaybolmasına işaret eder.
Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi