Rüyada RAY Görmek

Rüyada Ray Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada RAY Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ray görmek, iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin zamanının çoğunu seyahat ederek geçireceğine ve hep uzun yollar kat etmek durumunda kalacağına işaret ederken bir yandan da rüyayı gören kişinin toplum içinde sivrilecek ya da ön plana çıkacak hareketlerde bulunmaktan ya da böyle işler yapmaktan kaçınacağına tabir edilir. Daha çok geri planda olmayı tercih eden bu nedenle mümkün olduğunca ön plana çıkmamak için özel bir çaba gösteren bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Demiryolu Görmek
   Rüyada demiryolu görmek, rüya sahibinin sessiz, sakin bir kimse olduğuna, alçak gönüllüğü ile bilindiğine ve yumuşak başlı olması sayesinde çok sevileceğine işaret eder. Ara yolu bulmaya çalışan ve kimseyi kırmak istemeyen bu nedenle de bir tek olumlu cevap hakkı varken her iki tarafa da evet diyen birine alamet eder.

Rüyada Demiryolunda Yürümek
   Rüyada demiryolunda yürümek, menfaatleri ve çıkarları doğrultusunda davranan ve kaba bir tabirle bazı kişilere göre fırıldak olarak bilinen ve çıkarı olan kimselere yanaşan, çıkarı olmayan kişilere de selam vermeyen bir kimse ile açıklanır.

Rüyada Tren ve Demiryolu Görmek
   Rüyada tren ve demiryolu görmek ya da demir yolu üzerinde tren görmek, beklenenden de kısa zamanda gerçekleşecek güzel ve hayırlı olaylara, tez zamanda ulaşacak haberlere ve sözlere delalet eder.

Rüyada Tren Yolu Görmek
   Rüyada tren yolu görmek, kişinin tabir yerindeyse etliye ve sütlüye karışmayı istemeyen, kimsenin tavuğuna kışt demeyen ve huzuru için yeri geldiğinde haksızlığa göz yumabilen ve bazılarına dalkavukluk eden birinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Tramvay Görmek
   Rüyada tramvay görmek büyük huzursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin biriyle düşeceği anlaşmazlık nedeni ile uzun süre başının ağrıyacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :
   Demiryolu ve ray görmek orta yolu tercih etmeye, her türlü aşırılıktan ırak durmaya, Yalnız başına ray görmek, bir maksada ulaşmak için gerekli unsurların eksik olduğuna delalet eder.


Etiketler: raylar, tiren, yolu, tren, demir, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi