Rüyada REÇETE Görmek

Rüyada Reçete Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada REÇETE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada reçete görmek, rüyayı gören kişinin karşısına önemli olmayan ve konu bile etmeyeceği bir takım sorunlar çıkacağına ve bunları kolaylıkla halletmeyi başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin neşesini kaçırmayı başaramayacak, günlük ve sıradan problemlere yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin yolunu aydınlatacak bir akıl hocasına ihtiyacı olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Reçete Yazdırmak
   Rüyayı gören kişinin büyüklerinin nasihatlerine riayet ettiği takdirde deyim yerindeyse sırtının yere gelmeyeceğine, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bilgisi olmadığı konularda yardım istemekten de gocunmadığı anlamına gelir.

Rüyada Reçete Almak
   Rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının yoluna girmesi için ihtiyacı olan çözümlere kavuşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkanlarının daha geniş hale geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Doktorun Reçete Yazması
   Rüyayı gören kişinin tövbelerinin ve dualarının Allah’a ulaşacağına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağı günlerin yaklaştığına, zorluğun, zahmetin ve çilenin de biteceğine yorulur.

Rüyada Yeşil Reçete Görmek
   Rüyada yeşil reçete görmekle, reçete görmek arasında fark yoktur ve her iki rüya da hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin her insanın başına gelen, sıradan sıkıntıları olacağına, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine ve şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Eczane Görmek
   Rüyayı gören kişinin aydınlığa ve düze çıkacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, tabiri caizse hayatına güneşin doğacağına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir doktora muayene olup reçete almak, hasta ziyaretine ve hafif geçecek bir hastalığa işarettir.
Etiketler: doktor, ilaç, reçetesi, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi