Rüyada REDDETMEK Görmek

Rüyada Reddetmek Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada REDDETMEK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada reddetmek, rüyayı gören kişinin, çok istediği ve arzuladığı bir şey karşısında çok büyük sıkıntılar çekeceğine, büyük zararlara uğrayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada Birini Reddetmek
   Rüyada birini reddettiğini görmek, Rüya sahibinin, iş hayatı ya da sosyal hayatı içinde tanıdığı bir kişi ile çok büyük sıkıntı yaşadığına, bu kişiden uzaklaşmak ve bir daha görüşmemek istediğine, bu şekilde devam ederse istenmeyen olayların ve tartışmaların yaşanabileceğine, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine ve çok üzüleceğine delalet eder. Aynı zamanda, kişinin verdiği bir karardan ötürü çok haklı olduğunu düşündüğüne tabir edilir.

Rüyada Parayı Reddetmek
   Rüyada parayı reddettiğini görmek, Rüyayı gören kişinin, kendisini sıkıntıya sokan durumlardan kurtulmak için birçok yol deneyeceğine, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine ve elindekini ve avucundakini harcamasına rağmen bir türlü rahata eremeyeceğine işaret eder.

Rüyada İş Teklifini Reddetmek
   Rüyada İş Teklifini Reddettiğini görmek, Rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili yaşadığı bir sorundan ötürü çok büyük sıkıntılar çektiğine, sevdiği kişilerden bazıları tarafından çok büyük ihanet göreceğine, elindeki imkanları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine ve işlerinin çok çabalamasına ve emek vermesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Evlenme Teklifini Reddetmek
   Rüyada Evlenme Teklifini Reddettiğini görmek, Rüyayı gören kişinin, işlerinde çok büyük sıkıntılar çekeceği bir duruma düşeceğine, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, büyük zorluklar geçireceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder.
Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi