Rüyada REKLAM Görmek

Rüyada Reklam Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada REKLAM Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada reklam görmek, çok görgüsüz biri ile tanışmak ve o kimseden etkilenerek kişide huy değişiklikleri oluşmasına işarettir. Kendisini sürekli başkalarından üstün gören ve diğer insanların hatalarıyla yaşam koşullarıyla dalga geçen kimsenin alaycı kişiliğini ortaya koyar. Kendini fazla beğenmiş olmanın sonucunda bir müddet çok popüler olsa da, kişinin çevresinden aldığı antipatik geri dönüşler yüzünden hareketlerine çeki düzen vermek zorunda kalacağına da yorumlanır. Gösteriş yapmak uğruna alınan mallara, arsalara veya arabalara yorumlanan rüya, bilinçsizce yapılan harcamaların sonunda kişiyi köşeye sıkıştıracağına da alamettir.

Rüyada Reklam Vermek
   Gazeteye reklam vermek büyük bir iş başarmak ve adını herkese duyurmak demektir. Görsel basına reklam vermek de ülke çapında ün kazanılacak bir işten alnının akıyla çıkmak manasına gelir. Özellikle iş yaşamının kişinin bugüne kadarki beklentilerinden daha fazlasını sunacağına uzak ülkelere sık sık iş seyahati yapılacağına ve elde ettiği başarılar sayesinde sürekli büyük firmalardan iş teklifi alınacağına da tabir edilir. Düğün davetiyesi bastırmak, herkesi şaşırtan bir evliliğe imza atmak ve kısa süren ilişkilere girmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Reklam Yapmak
   Bir ürünün reklamını yaptığını gören kişiler mucitlik yeteneğine sahip olurlar ve keşfettikleri yeni ürünler sayesinde kendi işlerini kurmak için fırsat bulurlar. Reklam yapan kimse bekarsa evleneceği kişi hayattan çok fazla şey bekleyen ve sahip olduklarının daha fazlasını isteyen, memnun edilmesi zor biri olur. Ayrıca kişinin gönül ilişkilerinde dikiş tutturamamasının ailesi tarafından hoş karşılanmayacağına ve evlenmesi konusunda üstünde baskı olmasına da alamettir.

Diyanet Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında reklam okuduğunu görmesi; o kimsenin birtakım yeni mallar sahibi olacağına, arzu ettiği eşyayı alacağına ve sıkıntısız bir ömür süreceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında reklamcı görmesi; o kimsenin bir başkası tarafından aldatılacağına ve elinden de önemli ölçüde para çıkacağına yorumlanır.

Seyyid Süleyman :
   Rüyada reklamlara/ilanlara baktığını görmek, bilinçaltınızın size iletmeye çalıştığı mesajlarla yorumlanır. İçeriği değerlendirerek, hayatınızın hangi alanlarının müdahaleye ihtiyaç duyduğunu ortaya çıkarın. Tanıdığınız birilerinin ilanını/reklamını ya da bu kişileri ilan/reklam içinde görmek, bu kimsenin size yardım edebileceği anlamını taşır. İhtiyaç duyduğunuzda yardım istemeyi öğrenmeniz gerekebilir. 
   Bir reklam verdiğini görmek, amaçlarınıza ulaşmak için çok sıkı çalışma gerektiği anlamındadır.
Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi