Rüyada REKTÖR Görmek

Rüyada Rektör Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada REKTÖR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada rektör görmek, rüya sahibinin iş hayatında alacağı gelecek ile ilgili sevinçli bir habere, yapacağı bir atılıma, bir gelişmeye ve bu atılım ve gelişme sonucunda çok iyi bir konuma geleceğine ve yeteneğinin ve becerilerinin her gün biraz daha artarak büyük başarılar getireceğine delalet eder.

Rüyada Laborant Görmek
   Rüyada laborant görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında güzel şeyleri dikkate almadan saçma sapan işlerle uğraşacağına ve hayatı yaşanır kılan şeyleri görmezden geleceğine tabir edilir.

Rüyada Okul Müdürü Görmek
   Rüyada okul müdürü gören kişinin, yapılan çalışmalar sayesinde daha üst kademelere geleceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine işaret eder. Aynı zamanda, girişilen işlerde rüya sahibinin kendine olan güveni sayesinde çok büyük başarılara imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Arzuhalci Görmek
   Rüyada arzuhalci görmek, rüya sahibinin, devlet kapısındaki işlerini bir an önce bitirmesi gerektiğine ve daha üst mevkide yer alan birinden yardım ve destek görülüp iş hayatında büyük bir kolaylık sağlanacağına delalet eder.

Rüyada Sekreter Görmek
   Rüyada sekreter görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta sürpriz bir şekilde gelecek ve hem iş hayatında hem aile hayatında güzel gelişmelere vesile olacak haberlere tabir edilir. Aynı zamanda, yapılan işte çok büyük başarılar kazanıp eş, dost ve akrabalar tarafından tebrik edileceği anlamına gelir.

Rüyada Sekreterlik Yapmak
   Rüyada sekreterlik yapmak, iş hayatında yapılacak bir ortaklık ile büyük bir işe girişileceğine ve bu ortak ile başka çalışmalar için de anlaşılacağına yorulur.

Rüyada Bir Sekreter İle Dostluk Kurmak
   Rüyada bir sekreter ile dostluk kurmak, aşk hayatında yaşanacak ve çok kısa sürecek bir gelişmeye ya da bir birlikteliğe işaret edilir.
Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi