Rüyada RESİM Görmek

Rüyada Resim Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada RESİM Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada resim görmek, hoşluk anlamına gelir. Rüya sahibi için iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olanla karşılaşmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürüp, içini rahatlatacağı olaylar yaşayacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına ve bol kısmetleri olacağına işaret eder. Bazı rüya tabirleri, rüyada resim nasıl görüldüyse o rüyanın yorumunun resmin aynısı olması gerektiğini söyler. Bazı rüya tabirleri de resim için güzelse güzel olana, kötüyse kötü olana yorumlanmalıdır der.

Rüyada Resim Yapmak
   Rüyada resim yaptığını gören kişinin hayatında her şey yolunda gidiyor demektir. Rüya sahibinin gelip geçici dertleri olabilir ama çözümü olmayan ya da kendisini uğraştıracak, üzecek, kara kara düşündürecek hiçbir sorunu ve derdi yok demektir. Rüyada resim yaptığını görmek rüya sahibinin afiyette olmasına delalet eder.

Rüyada Resim Çektirmek
   Rüyada resim çektirmek, gizli bir düşmana delalet eder. Rüya sahibinin dost sandığı sinsi bir düşmanı olduğuna ve yüzüne gülüp aslında arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına tabir edilir. Bu kişi rüyada resmi çeken kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada Resim Çekmek
   Rüyasında resim çektiğini gören kişi, öğreneceği bir bilgi hakkında çok şaşıracak tabir yerindeyse küçük dilini yutacak demektir. Bu bilgi muhtemelen önemle herkesten saklı tutulmuş kişisel bir bilgidir.

Rüyada Resim Albümü Görmek
   Rüyasında resim albümü gören kişi, geçmişte kalan bir meseleyi masaya yatırmış kritik ediyor demektir. Rüya sahibi, nerede hata yaptığını ve eksiğinin nerede olduğunu anlamaya çalışıyor bu nedenle de sürekli geride kalmış olsa da o olayı düşünüyor demektir.

Rüyada Resim Boyamak
   Rüyasında resim boyadığını gören kişi sevdiği bir işi yapacak demektir. Rüyada resim boyamak keyif veren uğraşlar anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin ilgi alanları olarak değerlendirilir.

Siyah Beyaz Resim Görmek
   Eski dostlara ve onlarla bir araya gelmeye yahut haberleşmeye işarettir.

Aile Resimleri Görmek
   Aile resmi veya Aile albümü görmek İyi kötü hatıralara işarettir.

Vesikalık Resim Görmek
   Resmi bir görev yahut yolculuğa işarettir.


Diyanet Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında herhangi bir resim görmesi; o kimsenin gurbette olan bir yakınından bir haber alacağına veya çok kısa süre sonra ona kavuşacağına delalet eder. Rüyanızda bilmediğiniz ve tanımadığınız bir kimsenin resmini görmeniz; içinde bulunduğunuz şu günlerde bir iş teklifi alacağınıza işaret eder. Bir kişinin rüyasında bir manzara veya bir çiçek tablosu resmini görmesi; o kimsenin yakında bilmediği bir ülkeye bir seyahat yapacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında orman resmi görmesi; o kimsenin bir evlilik haberi alacağına ve arzusuna nail olacağına, kişinin rüyasında bir hayvan resmi görmesi; o kimsenin o hayvanın huylarından bir kısmının bulunduğu bir kişi ile arkadaşlık yapacağına işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Altın ve gümüşten yapılmış resim dünyalığa erişmeye,
Sanat eseri hüviyetini almış değerli tablolardan birini görmek kıymetli bir hediye almaya,
Manzara resimleri - özellikle duvarda olursa ince ve bedii duygulara, iç huzuru ve mutluluğa; Natürmort (sebze-meyve resmi) görmek misafire yahut hayırlı nimetlere, Portre görmek, yüz görmek gibidir, "Yüz" maddesine bakınız. Hayvan ve insan figürleri bulunan resim dünyanın kendine has zorluk ve mutluluklarına;
Siyah-beyaz fotoğraf eski dostlara ve onlarla bir araya gelmeye yahut haberleşmeye;
Aile resimleri iyi kötü hatıralara, Vesikalık resim resmi bir görev yahut yolculuğa,

Resim görmek bazen geçersiz bir yöntemle elinden mal alınmasına, mesleğini kötüye kullanan süfli insana yahut hak olan hususlarda yalan söylemeye delalet eder.
Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi