Rüyada ROBOT Görmek

Rüyada Robot Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada ROBOT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada robot görmek, iyi değildir ve zorluk yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok verimsiz bir döneme gireceğine, kötü günler yaşayacağına, bu durumu atlatmasının bir hayli zaman alacağına delalet eder. İkinci bir kişi nedeni ile yaşanacak olan sıkıntıya ve ondan gelecek olan ağırlığa yorulur. Maddi anlamda güç kaybetmeye ve yokluğa düşmeye, parasız ve kötü günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Makina Görmek
   Rüyada makine görmek, hayırlara alamet eder. Zorluğun, zahmetin ve sıkıntının son bulacağına, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, yaşamın dirlik, düzen ve disiplin içinde yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada Cep Telefonu Görmek
   Rüyada cep telefonu gören kişinin umutlarının gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi, büyük ideallerle girdiği bir işten yana başarı elde edecek ve bunun müjdesi de kendisine telefon aracılığıyla verilecek demektir.

Rüyada Çamaşır Makinası Görmek
   Rüyada çamaşır makinası görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde dönüp duran, onu kötülüklerden korumaya çalışan, bir dediğini iki etmeyen, mutlu olması için elinden gelen fedakarlığı ve özveriyi gösteren adeta rüya sahibi için yaşayan bir kimsenin varlığına delalete eder.

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek
   Rüyada bulaşık makinesi görmek, rüya sahibini daha da güçlendirecek ve olgunlaştıracak bir takım problemlerin baş göstereceğine bu sayede kişinin hayata karşı daha dirençli olacağına ve bir daha ki sefere aynı sorun karşısında nasıl davranması gerektiğini öğrenerek tecrübe edeceğine işaret eder.

Rüyada Buzdolabı Görmek
   Rüyada buzdolabı görmek, insanlar arasındaki soğukluğa ya da iki kişi arasına girecek olan mesafeye tabir edilir. Rüya sahibinden kaynaklanacak bir hata nedeni ile kendisine tavır alacak ve bundan sonra samimi değil, ölçülü davranma kararı alacak olan bir kimsenin varlığına işaret eder.


Diyanet Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir robot görmesi; o kimsenin içinde bulunduğu şu günlerde işe aldığı bir kimseden arzu edilen randımanı alamadığı için işlerinin biraz aksayarak yürüdüğüne işaret eder.
Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi