Rüyada AKARSU Görmek

Rüyada Akarsuyun Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada AKARSU Görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada AKARSU Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada akarsu görmek kişinin, mal varlığında meydana gelecek artışla refaha ulaşılacağına ve tüm üzüntülerinin geçeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin kişisel sorunlarının üstesinden geleceğini gösterir. Rüya sahibinin, daima sağlıklı olacağı da söylenir.

Rüyada Akarsuda Yüzmek
   Rüyasında akarsu yüzdüğünü gören kişinin rüyası, zihnen ve bedenen daha iyi bir duruma geleceği ve bu güzel enerjisini yakınındaki insanlara da geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Berrak Akarsu Görmek
   Rüyada berrak akarsu görmek, hane halkı içindeki huzura ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek
   Uğursuzluk ve şerre delalet eder. Kişinin kısmetinin önüne engeller çıkacağı ve deyim yerindeyse neye elini atsa kuruyacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Akarsuya Düşmek
   Rüya sahibinin huzurunun bozulacağı ve üzüntülü günler geçireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Akarsu Üzerinde Yürümek
   Rüyaların en güzelleri arasındadır, hayallerin ve dileklerin gerçekleşmesine, kişinin ömür boyu mutlu, sağlıklı, zengin ve refah içinde yaşamasına işaret eder. Bu kişinin her zaman kısmeti ayağına gelir ve şans her daim onunladır diye ifade edilir.

Rüyada Şelale Görmek
   Kişinin verimli topraklara, bereketli ve olgun ürünlere sahip olmasına, işlerinde her zaman ileri gitmesine, evlatlarının bolluğuna ve hayırlı olmalarına, eşinden taraf yüzünün güleceğine delalet eder. Rüya sahibi gözünün arkada kalmayacağı bir hayat sürecektir.

Rüyada Şelaleden Atlamak
   Kısmetini kaçırmamak ve kimseye kaptırmamak şeklinde açıklanır. Bir başka tabire göre, kişinin çok büyük kar getireceği duyumu aldığı bir işe herkesten önce atılacağı ya da başkasına kaptırmamak için elinden geleni yapacağı anlamına geldiği söylenmektedir.

Rüyada Şelalede Yüzmek
   Rüyasında gürül gürül akan bir şelalede yüzdüğünü gören kişi tüm dertlerinin devasını bulacak demektir. İstediği kişiyle evlenecek, sağlığını hiç kaybetmeyecek ya da hastalığına çare bulacak ve yüzü her zaman gülecek diye ifade edilir.

İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Dere, Suyolu,Nehir.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada akar çeşme ve akarsu gibi benzerlerini görmek ömrün uzunluğuna, tasasız bir hayat sürmeye işarettir.


Etiketler; akarsuya, atlamak, akarsudan geçmek, akarsuda yün yıkamak, akarsuyun içinden geçmek, akarsu taşması, akarsuya girmek, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi