Rüyada ALBAY Görmek

Rüyada Albayın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ALBAY Görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada ALBAY Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada albay görmek, rüya sahibinin ticarette çok başarılı olacağına işaret eder ve kişinin kar getirmesi umuduyla girdiği işlerin umduğu gibi yürüyeceğine, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına ve rakiplerine hayal kırıklığı yaşatacak kadar önemli adımlar atacağına rivayet edilir. Meslek hayatında aşama kaydetmeye yorulurken aynı zamanda da bu sayede tüm hayatın seyrinin bir anda olumlu ve güzel yönde ilerleme göstereceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Subay Görmek
   Rüyada subay görmek, iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin nahoş durumlarla karşılaşacağı, bunu kafaya takacağı ve huzursuz olacağı anlamına gelirken öte yandan da kişinin önemli işler yapacağına, bu işler sayesinde insanların gözüne gireceğine ve çok güzel sözler işiteceğine alamet eder.

Rüyada Astsubay Görmek
   Rüyada astsubay görmek, mutluluk getirecek olayların yaşanacağına, işlerin yolunda gideceğine, rüyayı gören kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, tatmin ve memnun olmasına yeteceğine delalet eder.

Rüyada Çavuş Görmek
   Rüyada çavuş görmek, kısa bir süreliğine önemli bir görevi devralmaya ve kendini değerli ve önemli hissetmeye işaret eder. Rüya sahibinin yetenekli, akıllı ve kıvrak zekâlı olması sayesinde her işten alnının akı ile çıkacağına ve ileride büyük bir makama erişeceğine yorulur.

Rüyada Çavuş Olmak
   Bir kişi rüyasında kendisini çavuş olarak görürse o kişi hep iyilik ve hayır getirecek işlerin peşinden koşacaktır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hep güzel şeyler hedefleyeceğine ve en büyük isteğinin de bu hedeflerini gerçekleştirmek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Paşa Görmek
   Rüyada paşa görmek, amacına ulaşmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatı için planladığı her şeyi gerçekleştirme şansı elde edeceğine ve özellikle de mesleğinde olabileceği en iyi noktaya geleceğine delalet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir albay görmesi; gerek vazife hayatında ve gerekse iş hayatında bir yükselmenin söz konusu olmadığına, ancak bugünkü konumunu uzun süre koruyacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :
   Her rütbedeki asker Müslümanlar için yardıma, düşman için intikam almaya , Bir şehre mahiyetinde askerlerle bir komutan girse, oraya yağmur yağar.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi