Rüyada ALIŞVERİŞ YAPMAK Görmek

Rüyada Alışveriş Yapıldığının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ALIŞVERİŞ YAPMAK Görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada ALIŞVERİŞ YAPMAK Görmek


   Rüyada alışveriş yapmak işlerin yoluna gireceğine ve kazancın artacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin kazancını makul şekilde harcamasına, gereksiz yere savurganlık yapmamasına delalet eder. Rüyada nakit parayla alışveriş yaptığını gören kişinin kazancında artış olur dolayısıyla evi de bol rızık ve nimet dolar. Rüyada bir kişi yeni bir konut ya da mülk aldığını görürse o kişi yakında dünya evine girecek demektir. Eğer kişi rüyasında bağ bahçe satın alırsa kazancının hiç kesilmeyeceği bir işe sahip olur. Rüyada alışveriş yapmak kişinin hayatında meydana gelecek olan değişikliklere ve güzel olaylara da işaret eder.

Rüyada Alışveriş Yaptığını Görmek
   Kişinin rüyasında kendini alışveriş yaparken görmesi dingin, sakin ve huzurlu bir sürece girmesine aynı zamanda da geçim sıkıntısına düşmeyeceğine yorulur.

Rüyada Kıyafet Almak
   Rüyada kişinin kendini bir mağazada yeni kıyafetler alırken görmesi çok güzeldir. Bu, rüya sahibinin uzun ve sağlıkla geçecek hayatını ifade eder.

Rüyada Markette Alışveriş Yapmak
   Bir kişi rüyasında markette alışveriş yaptığını görürse bu kişinin evinden rızık ve nimet hiç eksik olmaz. Kısmeti ve şansı da her zaman açık olur.

Rüyada Ayakkabı Görmek
   Rüyasında ayakkabı gören kişi istediği işe sahip olur, evi bereketle dolar, cebinde bol parası olur ve nihayet geçim sıkıntısından kurtulur.

Rüyada Çanta Görmek
   Rüyasında çanta gören kişinin hayalini kurduğu ve olmasını istediği bir işi olduğu fakat bunun için emek vermesi gerektiği yorumu yapılır. Bu kişi inancı ve çalışkanlığı sayesinde zafere ulaşacak demektir. Rüyada çanta görmek aynı zamanda yeni bir iş için bir kişiyle el sıkışmaya ve anlaşmaya varmaya delalet eder. Rüyada valiz görülmesi ise kişinin gideceği bir yol olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yiyecek Alışverişi Yapmak
   Rızkını kazanmak konusunda zorluk çekmeyecek olan rüya sahibinin ailesini geçindirirken muhtaç duruma düşmeyeceğini ve kimseye el açmak zorunda kalmayacağını, elde ettiği parayı afiyetle yiyeceğini, sağlığı bozuksa da düzeleceğini tabir eder. Şanslı olunan bu dönemde ele geçen paralardaki artışla birikim yapmaya başlanacağını da ifade eder.

Rüyada Altın Alışverişi Yapmak
   Bolluk içinde yaşamak ve herhangi bir maddi kaygı gütmeden yaşamaya devam etmek, çocuğuna ev almak, aileyi konforlu bir hayata sahip kılmak demektir. Altın alan kişinin itibarı artar ve payelendirilir. Miras yoluyla veya geçmişte yapılan bir yatırımın değer kazanmasıyla bir anda zengin bir hayata kavuşacak olmayı da tabir eder. Altın alan kişinin kendisi veya aile içinden biri yakın zamanda evlenir ve düğün yapar. Kutlamaya, hayırlı bir işe vesile olmaya ve insanları sevindirmeye delalet eder.

Rüyada Arkadaşla Alışveriş Yapmak
   Ticaret hayatına giriş yapılacağına ve bu süreçte kişinin kendisine destek olması için aile veya akraba çevresinden güvendiği kişilerin fikirlerini alacağını, geçici bir dönem ortaklık kurarak işleri oturtacağını işaret eder. Toplantılara gitmeye, kalabalık şekilde yola çıkmaya ve tatil yapmaya, kafa dinlemeye, sevilen dostlarla, eski arkadaşlarla bir araya gelerek hasret gidermeye ve neşelenmeye de yorumlanır.

Rüyada Düşmanla Alışveriş Yapmak
   Hayırlara yorumlanmayan rüya, muhtaç bir duruma düşecek olmanın işareti olduğu için çok dikkatli olunması gereken bir süreçten geçileceğini, kişinin hayatındaki insanlara dikkat ederek uğrayacağı zararı hafife indirebileceğini, maddi konulardaki fazla harcamaların, aşırı bonkör davranışların sonucunda borçlanacak olmayı da bildirir. Ticaret yapanların iflasına, iş yerlerini kapatmak zorunda kalacaklarına ve başkalarından medet umar hale gelineceğine de dikkat çeker.

Rüyada Kalabalık Bir Yerde Alışveriş Yapmak
   Herkesin yararlanabileceği işler yapacak olmaya, özellikle çeşme, han, hamam, okul veya hastane gibi önemli hayırlar yaparak dua almaya yorumlanır. Dünyevi istekleri yerine gelecek olan rüya sahibinin çevresine de katkıda bulunmak için maneviyatını ön plana çıkaracağı bu dönemde nam salacağı iyilikler sayesinde ruhen huzur içinde olacağını ve çevresinin takdirini kazanacağını delalet eder.

Rüyada Alışverişe Gitmek
   Değişiklik yapmak suretiyle mevcut hayat rutinin dışına çıkmak isteyen rüya sahibinin yeni arkadaşlıklar kuracağı bu dönemde hareketli günler yaşayacağına ve ilgi alanlarına, hobilerine yönelerek manevi olarak kendisini daha iyi hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Yurtdışında Alışveriş Yapmak
   Diplomasiyle alakalı bir işte çalışmak, yurt dışı bağlantılı bir ticarethane kurarak hayatını daha üst seviyeye taşımak, iyi gelir elde etmek ve çok çalışarak emellerine daha kısa sürede ulaşmak manasındadır. Tatil için gidilen bir ülkeden hediyelik eşyalar aldığını gören kişiler kendilerine yapılacak güzel bir sürprizle duygulu anlar yaşayacaklar demektir.

Rüyada Tatil Yerinde Alışveriş Yapmak
   Tasasız geçen günlere ve kişinin dertlerini arkada bırakarak hayatın tadını çıkaracağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, ayrılıkların, küskünlüklerin son bulacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına yorumlanır. İş konusunda sıkıntı çekmemek ve gelir düzeyinin yükselmesiyle daha çok eğlenmek, çeşitli topluluklara, kurslara katılmak manasına gelir.

Rüyada Kolye Almak
   Altın kolye almak nişanlanmaya veya sözlenmeye, evlilik yolunda ilk adımı atmaya yorumlanır. Gümüş kolye almak ise kişinin kalbini kaptıracağına, aşık olacağına, duygusal hayatını yoluna sokarak daha keyifle yaşayacağına tabir edilir. Anneye kolye almak ise hayattayken onun dualarını almaya yorumlanır.

Rüyada Cüzdan Almak
   Parasal konulardaki rahatlamaya işaret eden rüya, kişinin beklemediği bir zam veya terfi sonucunda hayat standardında değişiklikler yaşayacağını, araba alacağını ya da yenileyeceğini ifade eder. Ev almak anlamına da gelen rüya, görülen cüzdan deriyse iş yeri açmak, dükkan satın almak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Saat Almak
   Rüya sahibini sıkıştıran ve üzerinde büyük bir baskı yaratan yöneticiye yorumlanır. İş konusunda aşırı çalışmaya, mesai saatlerinin uzaması yüzünden aileye gereken zamanı ayıramamaktan dolayı üzüntülü olmaya ve sağlık problemleri yaşamaya alamet eder. Saat alan kişinin ödenmesi gereken borçları yüzünden huzuru kaçar.

Rüyada Bilezik Almak
   Oğlunu ya da kızını evlendirmeye, dünür gitmeye, düğün yapmaya ve aile içinde sevinçle karşılanacak havadisler alarak duygulanmaya yorumlanır. Altın bilezik almak iş hayatına adım atmak, geçerli, iyi kazanç getiren bir meslek sahibi olmaya yorumlanırken, işsiz olanlar için hayırlı bir işe gireceklerine de müjdedir. Gümüş bilezik alan kişiler ilim konusunda kendilerini yetiştirir ve alim olurlar. Üniversitelerde çalışmak, ülkeye fayda sağlayacak projeler geliştirmek manasına da gelir.

Rüyada Mutfak Eşyası Almak
   Yuva kurmak için yapılan hazırlıkların söz konusu olacağına ve çeyiz düzmeye alamet eden rüya, bekar kişiler için evlilik kararı alacakları iyi bir kısmetleri olacağını haber verir. Yakın zamanda istemeye gelineceğini, nişan yapılacağını ve kişinin çok uzun olmayan sürede evleneceğini ifade eder. Ev almaya da yorumlanan rüya, gelirin artmasına da müjdedir.

Rüyada Düğün Alışverişi Yapmak
   Telaşlı ama güzel günlerin habercisi olan rüya, yakın akrabalardan birinin düğününe gitmeye, eve yeni eşyalar almaya ve yenilenmeye alamettir. Kişinin kendi hayatında olduğu kadar yakın çevresinin hayatındaki iyi gelişmelere de tanıklık ederek huzurlu, mutlu günler geçireceğini, kederlerinden kurtulacağını, iyi ilişkiler kurarak çevresini genişleteceğini işaret eder.

Rüyada Ev Eşyası Almak
   Eve eski eşya almak sıkıntıya delalettir ve kişinin tanıdığı biri yüzünden yaşayacağı soruna işarettir. Yeni ev eşyası almak ise taşınmak yahut ev yatırımı yapmak manasındadır.

Rüyada Halı Almak
   Dünyalık malın artmasına ve helal kazancın bereketinin çoğalmasına işaret eden rüya, zenginleşmeye ve varlıklı, asil bir aileye mensup biriyle hayatını birleştirmeye yorumlanır. Çıkılacak bir yolun kişiye pek çok hayır kapısı açacağına ve sevap kazanması için fırsatlar doğuracağına da tabir edilir.

Rüyada Yorgan Almak
   Emniyet duygusunun artacağına ve dostlardan gelecek yardıma, ihtiyaçların azalmasına, hayati risklerden korunmaya ve hastalıkları atlatmaya alamettir. Aile üyelerinin de gelecek kaygısı olmadan, güven içinde yaşayacağına, işin gücün rahata ermesine, kazanç getiren işlere girişmeye delalet eder.

Rüyada Yastık Almak
   Evlenmek, ömür boyu sürecek mutlu bir yuva kurmak, ailenin desteğini her zaman yanında hissederek yaşamak demektir. Kişinin hayatı boyunca şanslı olacağını ve hayal kırıklığı yaşamadan, sevdiği insanlarla çevrelenmiş bir hayat süreceğini ifade eder.

Rüyada Makas Almak
   Uzun süredir düşünülen bir adımı atmak demek olan rüya, işten ayrılıp yeni bir iş bakmaya yürümeyen bir evliliği sonlandırmaya ya da kişiyi oyalayan birinden kurtulmaya haber verir. Aynı zamanda borçları ödeyerek rahatlamaya, sürüncemede kalan işleri sona erdirip yenilenmeye tabir edilir.

Rüyada Makyaj Malzemesi Almak
   Gerçekleşmesi mümkün olmayan hayaller kuran rüya sahibinin ayaklarının yere basmaması yüzünden yaşayacağı üzüntüye alamettir. Dünyevi işlere kendisini fazla kaptıran kimselerin bir süre sonra kendilerine geleceklerini de ifade eder. Ahireti düşünmeden yaşayan rüya sahibinin sahip olduğu malla, parayla ve çevreyle övündüğüne, bu nedenle gerçekleri görmekte zorlandığına da işarettir.

Rüyada Terlik Almak
   Bir yerden davet almak, toplantıya çağrılmak, uzak şehirlere yolculuk etmek veya akraba ziyareti için ailece yola çıkmak manasına gelir. Kalabalık ortamlara girip çıkacak olan rüya sahibinin pek çok havadis alarak şaşıracağına, kulağına bazı dedikoduların geleceğine de yorumlanır.


Etiketler; alış, veriş, alışverişi, alışverişini, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi