Rüyada ALIŞVERİŞ YAPTIĞINI Görmek

Rüyada Alışveriş Yaptığının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ALIŞVERİŞ YAPTIĞINI Görmek
ne demektir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada ALIŞVERİŞ YAPTIĞINI Görmek


   Rüyada alışveriş yaptığını görmek, kişinin gelirinin artacağını ve alım gücünün yükseleceğini gösterir. Rüyada alışveriş yapmak genel olarak iyiye yorulur ancak alınan şeye göre de anlamı değişir. Mutfak alışverişi yapmak kişinin hanesinde bereketin artacağı yönünde yorumlanırken, temizlik ürünleri almak ise kişinin sakladığı bir sırrının olduğu anlamına gelir. Araba, ev ya da arsa almak ise kişinin yeni bir işe sahip olacağını, yoksul ise zengin bir hayata sahip olacağını tabir eder. Rüyada bebek eşyaları alan kişi evlat sahibi olur, güzellik ürünleri alan kişinin sağlığı iyi ve hayatı mutlu geçer. Hasta bir kimse ilaç aldığını görüyorsa iyileşir.

Rüyada Alışveriş Yapan Birini Görmek
   Başkalarını alışveriş yaparken görmek, kişinin hayatından memnun olmadığını gösterir. Başkalarının hayatına özenen, kendi yaşamını beğenmeyen ve maddi açıdan da istediği gibi yaşayamayan birine delalettir. Rüyasında alışveriş yapan birileri ile dolaştığını görmek ise, kişinin çevresini değiştireceğini ve kendisine çok büyük faydalar sağlayacak olan önemli kişilerle arkadaşlık kuracağına yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Alışverişi Yapmak
   Rüyasında ayakkabı alan kişi genellikle sıkıntıya düşer veya can sıkıcı bir olayla karşılaşır. Siyah ayakkabı aldığını gören kimseye acı verici, hastalık, kaza ya da ölüm haberi gelir. Rüyasında kırmızı bir ayakkabı aldığını gören kişi evli ise başka bir kadınla ilişki yaşar ya da ile huzurunun bozulacağı olaylara karışır. Rüyada sarı ayakkabı satın almak kişinin hastalanacağına, beyaz ayakkabı görmek ise muradına kavuşacağına, bekar ise evleneceğine delalet eder. Rüyada ayakkabı denemek fakat almamak ise kişinin çok büyük bir yanlıştan son anda döneceğine tabir olunur.

Rüyada Giysi Alışverişi Yapmak
   Rüyasında kıyafet aldığını görmek, alınan eşyaya göre değişik yorumlanır. Kazak ya da gömlek almak maddi açıdan büyük bir sıkıntıya neden olurken, pantolon almak kişinin peş peşe yolculuğa çıkacağına işarettir. Rüyada şapka almak mevkiye, etek almak bayanlar için yuva kurmaya, uzun bir pelerin almak ise, hakkında dedikodu yapıldığına delalet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada alış-veriş yapıldığının görülmesi; yeni mal sahibi olup, eve birtakım yeni şeyler alınması ile yorumlanır.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi