Rüyada ŞEHVET Görmek

Rüyada Şehvet Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada ŞEHVET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şehvet görmek, başına gelen her olayın sorumlusu kendisi olduğu halde bunu kabul etmeyen rüya sahibinin, bu yaklaşımı ve bencil düşünceleri nedeni ile daha da sıkıntılı günler yaşayacağını, başını derde sokmasının yanı sıra devletle de sıkıntılı durumlara düşeceğini bildirir. Şehvet görmek açgözlü davranmak ve elindekilerden her zaman daha fazlasına sahip olmak, başkalarının hakkını gasp etmek ve günaha girmek şeklinde de yorumlanır. Şehvet gören kişiler çabalarının bir bir boşa gitmesine şahit oldukları gibi, sevdikleri tarafından terk edilirler. Yalan söylemeye meyilli olmak veya söylenilen yalanların ortaya çıkması sonucunda zor duruma düşmek anlamlarına da gelen rüya İslami olarak da kişinin yanlış yollara sapmak konusunda ısrarcı olmayı bırakarak kendi alın teri sonucunda elde ettikleri ile yaşaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Şehvet İçinde Olmak
   Maddi imkanları iyi olan veya başarılı bir iş hayatına sahip olan kişilerin yaşamlarında meydana gelen iyi gelişmeler sonucunda bir anda farklı istek ve duygularını tatmin etme yoluna gideceklerini ve bu aşırılıklar nedeni ile özel ilişkilerini de tehdit edecek durumlar içine gireceklerini tabir eder. Şehvet içinde olduğunu görenlerin ikili ilişkileri kısa sürer ve bir türlü kalplerine hitap edecek biri ile tanışamazlar. Genellikle aşırı beklenti içinde olan rüya sahibinin ruhsal açıdan ne istediğini bilmemesi sonucu yaşayacağı mutsuzluğun da simgesidir.

Rüyada Şehvetli Bir Kadın Görmek
   Kişinin hayatına yeni girecek biri yüzünden yaşayacağı sorunlara işaret ederken, özellikle yeni arkadaşlıklar kurarken dikkatli olmak gerektiğine dair uyarı veren bir rüyadır. Bekar erkekler için mal, mülk ve zenginliğe aşırı önem veren bir eşe sahip olacaklarını da bildirir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda şehvetle birisini izlediğinizi görmeniz; sizin uyanık halinizde iken işlemiş olduğunuz bir suçtan dolayı suçlanacağınıza delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Nefsin istek ve arzularını yerine getirmek azabı gerektirecek fiilleri işlemeye; Yüz ve bedenin diğer yerlerinde hissedilen şehvet dalgası, başkasının işlediği bir suçtan sorumlu tutulmaya; Kişinin kendi helaline karşı şehvet hissi duyduğunu görmesi meşrru olan birlikteliğe ve mutluluğa delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada nefsin istek ve arzusunu yerine getirdiğini görmek, azaba müstehak olanların fiillerini işlemeye işarettir.

Seyyid Süleyman :
   Rüyada nefsin istek ve arzusunu yerine getirdiğini görmek, azaba müstehak olanların fiillerini işlemeye delalet eder.

Yüz ve bedende meydana gelen şehvet rüya sahibinin, başka bir kimsenin veya güzel yüzlü birisinin işlediği bir cinayetten sorumlu tutulmasına delalet eder.
Etiketler: şehfet, arzu, istek, cinsel, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi